UEFA'dan 4 Türk hakemine görev

UEFA 4 Türk hakemi; Halis Özkahya, Ali Palabıyık, Mete Kalkavan ve Hüseyin Göçek'i bu hafta oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçlarında görevlendirdi.

UEFA'dan 4 Türk hakemine görev
24 Temmuz 2019 - 13:39

UEFA bu hafta oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme turu maçlarında 4 hakemimizi görevlendirdi.

buna göre; FIFA kokartlı hakemimiz Halis Özkahya, İsviçre'nin FC Luzern ile Faroe Adaları'nın KÍ Klaksvík takımları arasında 25 Temmuz 2019 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu müsabakasını yönetecek.

İsviçre'nin Luzern şehrindeki Swissporarena Stadyumu'nda TSİ 21.15'te başlayacak karşılaşmada, Halis Özkahya'nın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Hakan Yemişken yapacak. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Halil Umut Meler olacak.

Ali Palabıyık Estonya'da

FIFA kokartlı hakemimiz Ali Palabıyık, Estonya'nın FC Flora Tallinn ile Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımları arasında 25 Temmuz 2019 Perşembe günü yapılacak UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu karşılaşmasını yönetecek.

Estonya'nın Tallinn şehrindeki Lilleküla Stadyumu'nda TSİ 20.00'de başlayacak karşılaşmada, Ali Palabıyık'ın yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Cem Satman yapacak. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Yaşar Kemal Uğurlu olacak.

Mete Kalkavan Belarus'ta

FIFA kokartlı hakemimiz Mete Kalkavan, Belarus'un FC Shakhtyor Soligorsk ile Danimarka'nın Esbjerg fB  takımları arasında 25 Temmuz 2019 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu müsabakasını yönetecek.

Belarus'un Soligorsk şehrindeki Stroitel Stadyumu'nda TSİ 20.00'de başlayacak müsabakada, Mete Kalkavan'ın yardımcılıklarını Esat Sancaktar ve Kerem Ersoy yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Arda Kardeşler olacak.

Hüseyin Göçek İsveç'te

FIFA kokartlı hakemimiz Hüseyin Göçek, İsveç'in FC Norrköping ile Letonya'nın Liepāja takımları arasında 25 Temmuz 2019 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu müsabakasını yönetecek.

İsveç'in Norrkoping şehrindeki Norrköpings Idrottsparken Stadyumu'nda TSİ 21.00'de başlayacak müsabakada, Hüseyin Göçek'in yardımcılıklarını Kemal Yılmaz ve Erdem Bayık yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Abdulkadir Bitigen olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum