Üniversiteli Fenerbahçeliler gece kuyruğa girdi

Fenerbahçe'in 2019-2020 futbol sezonunda satışa sunacağı Öğrenci Tribünü kombine kartları için taraftarlar, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi kombine merkezinde bir gün öncesinden sıraya girdiler.

Üniversiteli Fenerbahçeliler gece kuyruğa girdi
21 Temmuz 2019 - 23:55

Yeni sezon hazırlıklarını ve transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de bir yandan da kombine satışları devam ediyor.

Sarı-lacivertli üniversiteli taraftarlar da geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kendilerine ayrılan Migros tarafındaki kale arkasından biletlerini alabilmek için dün gece yarısı stadın önünde beklemeye başladılar.

22 Temmuz 2019 Pazartesi günü Öğrenci Tribünü için satışa çıkacak olan kombine kartlarını alabilmek için 21 Temmuz Pazar günü akşam saatlerinden itibaren Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi kombine merkezine gelen taraftarlar uzun kuyruklar oluşturdular.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre Öğrenci Tribünü’nde yer almak için katılım koşulları şöyle;

-1 Ocak 1995 ile 31 Aralık 2003 tarihleri arasında doğan Fenerbahçeliler, öğrenci tribününde yer alabilecektir.

-Öğrenci Tribünü için satışa çıkacak olan kombine kartları, yalnızca stadımızda yer alan Kombine Satış Merkezinden satılacak olup, bu tribünle alakalı online satış yapılmayacaktır.

-22 Temmuz 2019 tarihinden itibaren %50 indirimle 700 TL’den satışa çıkacak olan Öğrenci Tribünü kombine kartları için taraftar kart sahibi olmak zorunludur.

-Fenerbahçe logolu Passolig kart ve Fenerbahçe Taraftar Kart sahibi olunması zorunludur. Kişi başı 1 (bir) bilet satılacaktır.

-Öğrenci Tribünü kombine kartları yalnızca bu sezon için geçerli olup, bir sonraki sezon için yenileme işlemi yapılmayacaktır.

-Öğrenci Tribünü kombineleri, tüm sezon boyunca kullanılamayacak maçlarda yalnızca kulübümüze devredilebilecektir.

-Öğrenci Tribünü kombineleri sadece Migros Alt Tribün I-J-K-L-M bloklarını kapsayacaktır.

Öğrenci Tribününde yer almak için gerekli evraklar;

      1.e-Devlet üzerinden çıkarılmış öğrenci olduğuna dair belge veya bağlı olduğu okuldan alınmış öğrenci belgesi.

      2.Üzerinde TC kimlik numarasının yer aldığı kimlik belgesi.

Not: Bu yıl okulundan yeni mezun olup, üniversite sınavına girmeye hak kazanan ancak kayıt süreci nedeni ile öğrenci kimliğine henüz sahip olamayan öğrencilerimiz ile geçtiğimiz yıl üniversite sınavına girmiş ancak çeşitli sebeplerle kayıt yaptırmayıp bu yıl yeniden sınava giren öğrencilerimiz ise, mezun olduğu lisenin öğrencisi olduğuna dair ıslak imzalı bir belge ve üniversite sınavına giriş belgesiyle birlikte, katılım koşullarına uyulması halinde Öğrenci Tribünü kombineleri ile ilgili işlemleri gerçekleştirebileceklerdir.

ÖNEMLİ NOT

Taksitli kombine alımında aşağıda belirtilen kartlara %8 vade farkı uygulanacaktır. Nakit ve kredi kartı ile tek çekim yapılan ödemelerde vade farkı uygulanmayacaktır.


Tüm WORLD özellikli ve VAKIFBANK kredi kartlarına 3+3 taksit
Tüm İŞ BANKASI Kredi kartlarına 6 taksit
Tüm BONUS özellikli kredi kartlarına 3+3 taksit
Tüm AKBANK kredi kartlarına 6 taksit
Tüm FİNANSBANK kredi karlarına 3+3 taksit
Tüm ZİRAAT bankası kredi kartları 3+3 taksit
Tüm HALKBANK kredi kartlarına 6 taksit
AKTİFBANK kredi kartlarına 6 taksit avantajı uygulanmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum