Vitor Pereira'dan Mesut iddiaları için açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, aralarında gerginlik olduğu iddia edilen yıldız oyuncu Mesut Özil hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

Vitor Pereira'dan Mesut iddiaları için açıklama
06 Ekim 2021 - 11:42 - Güncelleme: 06 Ekim 2021 - 11:45

Fenerbahçe son maçta Kasımpaşa'yı 2-1 yenerek milli aradan önce Süper Lig'de lider konuma geldi. Kasımpaşa maçında yedek kulübesinde oturan Mesut Özil ile Vitor Pereira arasında gerginlik olduğu iddia edilmişti.

Vitor Pereira yaşanan gelişmeler sonrası konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Vitor Pereira'nın Mesut Özil ile ilgili söyledikleri şunlar:

Fenerbahçe'de Pereira ile Mesut Özil arasında sorun olduğu iddiaları Portekizli hocayı bir hayli sıkmış durumda. Vitor Pereira, her teknik adamın kariyeri tüm dünya tarafından kabul edilen bir oyuncuya sahip olmaktan mutluluk duyacağını belirtip, "Mesut'la da her maç öncesinde görüşüp durumuyla ilgili bilgi alıyorum. Olympiakos maçında oynatmak için Hatay'da dinlendirdim. Ancak grip oldu ve bu iki maçı kaçırdı. O bizim kaptanımız ve her zaman sahada olacak. Herkes konuşabilir ama son karar benim. Mesut gibi bir yıldıza sahip olmaktan mutluyum, maksimum faydayı alacağım şekilde de oynatma kararına sahibim" ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa maçı sonrası Mesut Özil ısınmasına rağmen oyuna alınmadığı ve bu yüzden yeleğini Vitor Pereira önünde yere attığı iddia edilmişti. (Sabah)


YORUMLAR

  • 0 Yorum