Volkan Demirel hala şaşkın

Volkan’ın “Ben senden daha iyi Fenerbahçeliyim” dediği Başkanvekili Semih Özsoy ile yaşadığı tartışma sonrası takımdan uzaklaştırıldığı öne sürüldü.

Volkan Demirel hala şaşkın
09 Ekim 2018 - 14:09

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'den, Medipol Başakşehir maçı öncesi "Özür dilesin, affedilir" mesajı veren Başkan Ali Koç'a yanıt geldi.

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi, kendisine hâlâ bir tebligat ve gerekçe sunulmadığının altını çizdi, suçunun ne olduğunu bilmediğini söyledi. Volkan’ın “Ben senden daha iyi Fenerbahçeliyim” dediği Başkanvekili Semih Özsoy ile yaşadığı tartışma sonrası takımdan uzaklaştırıldığı öne sürüldü.

Başkan Ali Koç, Başakşehir maçı öncesinde tecrübeli futbolcunun özür dilemesi halinde affedileceği anlamına gelen sözcükler söylemişti.. Ancak Volkan Demirel, ne için özür dileyeceğini bilmiyor. Tecrübeli file bekçisi kendisine hâlâ bir tebligat ve gerekçe sunulmadığını belirtip neyle suçlandığını bilmediğini belirtti.

Kaptan olarak her zaman takımı ve arkadaşlarını korumaya çalıştığını dile getiren tecrübeli kaleci, özrü gerektirecek hatalı bir davranışının olduğunu da düşünmüyor.

‘Ciddi değiller’

Öte yandan Volkan Demirel’in Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Damien Comolli ile yaptığı görüşmelerin detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Ligde ve Avrupa’da üst üste gelen kötü sonuçlar sonrası takım kaptanı Volkan’a geldikleri durumla ilgili sorular soran Ali Koç ile Comolli, detaylı bilgiler aldı. Volkan’ın sıkıntıları tek tek anlattığı ve hiçbir konuyu gizlemediği ifade edildi.

Volkan Demirel'in, “Takım içerisinde çok fazla yeni transfer var son iki senedir. Yeniler ve eskiler arasında bir bağ tam oluşmadı. Henüz takım olamadık. Bazı oyuncular durumun farkında değil. Ruhsuz ve umursamaz tavırlar oluyor. Herkes aynı oranda ciddi değil” yorumu yaptığı öğrenildi.

Volkan Demirel’in bilhassa bazı yabancı oyuncuların henüz sıkıntıları kavrayamadığını düşündüğü ve takım içerisinde de bunu sert bir şekilde arkadaşlarına anlatmaktan çekinmediği vurgulandı. Yenilgiler ve kayıplardan sonra soyunma odasında tecrübeli kalecinin sert bir şekilde sürekli uyarılar yaptığı belirtildi.

Fenerbahçe tarihinin Avrupa Kupaları'nda en çok forma giyen, Süper Lig'de Müjdat Yetkiner'in ardından en çok oynayan oyuncusu olan kaptan Volkan Demirel’in kadro dışı kalması camiada da şaşkınlık yarattı. Tecrübeli eldiven sarı-lacivertli kulüpte ilk kez böyle bir durum yaşadı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum