Volkan Şen, Trabzonspor ile anlaştı

Yaz aylarında Galatasaray ve Beşiktaş ile ismi geçen Volkan Şen, gözyaşları ile ayrıldığı Trabzonspor ile yeniden anlaşma sağladı. Kısa bir süre sonra Trabzonspor'un resmi açıklama yapması bekleniyor.

Volkan Şen, Trabzonspor ile anlaştı
07 Eylül 2017 - 15:43

Editör: Mehmet BAŞKAN

Yaz aylarında Galatasaray ve Beşiktaş ile ismi geçen Volkan Şen, gözyaşları ile ayrıldığı Trabzonspor ile yeniden anlaşma sağladı. Kısa bir süre sonra Trabzonspor'un resmi açıklama yapması bekleniyor. Sezon sonu Fenerbahçe ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesih eden Volkan Şen, eski kulübü Trabzonspor'a geri dönüyor.

Eski hocası Şenol Güneş'in kadroda görmek istediği 30 yaşındaki futbolcu, Trabzonspor'un teklifine hayır diyemedi. Beşiktaş'ın da gündeminde olan milli futbolcu, Trabzonspor ile her konuda anlaşma sağladı. Oyuncunun menajeri ile yürütülen görüşmelerde kulüp ve oyuncu arasındaki anlaşmazlıklar sonuçlandırıldı.


Yaz aylarında yoğun bir antreman programı üzerinde çalışan Volkan Şen, geçen seneki halinden çok daha iyi bir duruma getirdi vücudunu. Kanat futbolunda oynadığı kulüplerin en önemli kozlarından olan Şen, Trabzonspor'da Fabian Castillo, Yusuf Erdoğan ve Olcay Şahan ile forma savaşı verecek.

30 yaşındaki deneyimli futbolcu, geçen sezon Fenerbahçe forması ile 33 resmi maça çıkmıştı ve yalnızca 3 asist ve 1 gol üretebilmişti. Fenerbahçe taraftarı ile ilişkileri bitme noktasına gelen futbolcu, kalmak için diretmeyerek her iki taraf için de en makul yol olan ayrılığı seçmişti. Volkan Şen'in medeni ve uzlaşmacı tavrı, Fenerbahçe taraftarı tarafından takdir edilmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum