Volkan: Tüm kırdıklarımdan özür dilerim

Tecrübeli kaleci, "Başkanımı çok seviyorum. Başta başkanım olmak üzere, asbaşkanımdan da özür diliyorum. Kırmış olduğum insanlar olabilir. Hepsinden özür diliyorum. Ben Fenerbahçe için var oldum. Bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım." ifadelerini kullandı.

Volkan: Tüm kırdıklarımdan özür dilerim
03 Ocak 2019 - 11:08 - Güncelleme: 03 Ocak 2019 - 14:32

Geçtiğimiz yılın Ekim ayı başında Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy ve antrenör Erwin Koeman'la yaşadığı gerilimler sonrası Yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Volkan Demirel bir basın toplantısı düzenledi.

Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında tecrübeli kaleci herhangi bir metne bağlı kalmadan konuştuğunun altını çizerek şunları ifade etti:

"Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu soğukta zahmet edip buraya geldiniz. Özür de diliyorum. Bu konuyla alakalı, kendimle alakalı gündemi bu kadar meşgul ettiğim için. Kusura bakmayın."

"Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; camia olarak içinde bulunduğumuz durum gönülden, ruhen ve akılla düşünen bir Fenerbahçeli için kabul edilebilecek bir durum değil. Hep beraber Fenerbahçeliler olarak kalben ve ruhen, bu ruhu taşıyan insanlar olarak Fenerbahçe’yi hep birlikte yukarılara taşımamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun için ben bundan önce olduğu gibi bundan sonra elimden gelen her şeyi yapmak için var gücümle belki bulunduğum yerde belki bulunmadığım yerde elimden gelen desteği vermek için elimden geleni yapacağım."

"Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber tabii ki yaşadıklarımız var, olanlar var, konuşmalar var. Bunlar tabii ki artık geride kaldı. Şu an geriyi fazla konuşmaya gerek yok. Önümüze bakıp Fenerbahçe’nin bulunduğu ortamdan Fenerbahçemizi çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu yaşanan zamanda da kendi adıma yapmış olduğum yanlışlar, konuşmalar, kırgınlıklar, üzdüğüm insanlar varsa tüm camiam adına onlardan özür diliyorum."

"Başkanımızın da belirttiği gibi, çok önemli bir insan benim için, beni kendisinin de çok sevdiğini biliyorum, ben de onu çok seviyorum. Başta Başkanım olmak üzere Asbaşkanımdan da özür diliyorum. Ben şu anda tamamen duygularıyla konuşan bir insanım. Yazılı bir metnim, açıklamam yok. Sadece duygularıyla hareket eden bir insanım. Bu yüzden kırmış olduğum insanlar olabilir, kırmış olduğum insanlardan gerçekten sizlerin huzurunda özür diliyorum. Ben her zaman söylediğim gibi Fenerbahçe için varım, var oldum, bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım."

Volkan Demirel medya mensuplarından soru almadan, oldukça kısa süren basın toplantısını tamamladı.

Antalya kampına gidiyor

Fenerbahçe Kulübü de 14:15 civarında resmi siteden bir açıklama yayınlayarak Volkan'ın affedildiğini ve Antalya kampına götürüleceğini duyurdu.

Açıklama şu şekilde:


YORUMLAR

  • 0 Yorum