Ziraat Türkiye Kupası'nda günün sonuçları

Günün en büyük sürprizini İttifak Holding Konyaspor'u uzatmada bulduğu golle eleyen TFF 2. Lig ekibi Eyüpspor yaptı.

29 Ekim 2019 - 22:18 - Güncelleme: 30 Ekim 2019 - 09:56

Ziraat Türkiye Kupası 4. turu dün oynanan 8 karşılaşmayla başladı.

Günün en büyük sürprizini İttifak Holding Konyaspor'u uzatmada bulduğu golle eleyen TFF 2. Lig ekibi Eyüpspor yaptı.

Bugün oynanan karşılaşmalar sonrası; Aytemiz Alanyaspor, Antalyaspor, Çaykur Rizespor, Aadanaspor, Altınordu, Eyüpspor, Hekimoğlu Trabzonspor ve Altay 5. tur'a yükseldi.

Kupa'da bugün ve perşembe günü oynanacak karşılaşmaların programıyla buügnkü maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu programı şöyle:

29 Ekim Salı:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Ekol Göz Menemenspor: 3-0

13.00 1074 Çankırıspor-Çaykur Rizespor: 1-3

13.00 Altınordu-Amed Sportif Faaliyetler: 3-1

13.45 Niğde Anadolu-Antalyaspor: 0-0 (Penaltılarla Antalyaspor)

14.30 Eyüpspor-İttifak Holding Konyaspor: 1-0

16.30 Altay-Görelespor: 1-0

18.30 Adanaspor-Diyarbekirspor: 3-0

20.30 Aytemiz Alanyaspor-İnegölspor: 3-0

30 Ekim Çarşamba:

13.00 Vanspor-Sancaktepe (Van Atatürk)

13.00 Gümüşhanespor-Yılport Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Kastamonuspor 1966-Anagold 24Erzincanspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Keçiörengücü-Siirt İl Özel İdaresi (Aktepe)

13.30 Payasspor-Manisa FK (Payas İlçe)

13.45 Kemerspor 2003-Kasımpaşa (Kemer İlçe)

14.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

14.00 İstanbulspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Karacabey Belediyespor-Tuzlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Gençlerbirliği-Esenler Erokspor (Eryaman)

18.30 Göztepe-Sivas Belediyespor (İzmir Atatürk)

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Fenerbahçe (Stadı henüz açıklanmadı)

31 Ekim Perşembe:

13.00 Bayburt Özel İdare-Bursaspor (Bayburt Genç Osman)

13.45 Başkent Akademi-Demir Grup Sivasspor (OSTİM)

14.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Kırklareli Atatürk)

16.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bayrampaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Gaziantep FK-Turgutluspor (Kalyon)

20.30 Yukatel Denizlispor-İçel İdmanyurdu (Denizli Atatürk)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mesut Özil'e 22 milyon euroluk şok
Mesut Özil'e 22 milyon euroluk şok
Maradona imzayı attı! Sonuçlara rağmen...
Maradona imzayı attı! Sonuçlara rağmen...