Alanyaspor'dan Erol Bulut atağı

Fenerbahçe ile adı anılan Erol Bulut için Aytemiz Alanyaspor yönetimi harekete geçti, taraflar arasında yeni sözleşme için görüşmeler başladı.

Alanyaspor'dan Erol Bulut atağı
05 Haziran 2020 - 08:35

Süper Lig'in başlamasına kısa bir süre kala Aytemiz Alanyaspor tarihinin en başarılı sezonunu geçirdiği teknik direktör Erol Bulut ile sözleşme yenilemek için görüşmelere başladı. Fenerbahçe camiasının yeni sezonda takımın başında görmek istediği Teknik Direktör Erol Bulut'u Akdeniz ekibi Aytemiz Alanyaspor bırakmak istemiyor.

Hem ligde hemde kupada başarılı bir sezon geçiren Erol Bulut'u gelecek sezonda takımın başında görmek isteyen Alanyaspor Yönetimi, ikna görüşmelerine başladı. Başarılı çalıştırıcıyla görüşmeleri, başkan Hasan Çavuşoğlu, 2. başkan Kamil Köseoğlu ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu'dan oluşan üç kişilik transfer komitesi yapıyor.

UEFA'nın Trabzonspor'u Avrupa'dan 1 yıl men cezasından sonra UEFA Kupası için umutları artan Alanyaspor, yeni sezon planlarını da bu doğrıltuda yapmaya karar verdi.

Erol Bulut, Fenerahçe için açıklama yapmıştı

DİM TV'de Fenerbahçe'yi çalıştırıp çalıştırmayacağı şeklinde kendisine yöneltilen soruya yanıt veren Erol Bulut, "Kararı verecek olan Fenerbahçe Başkanı ve yönetimidir. Nasıl profilde bir teknik direktör istediklerine onlar karar verecek. Futbol oynadığınız takımda teknik direktörlük yapmak herkesin isteğidir. Fakat ne ile karşılaşacağınız ve takımın durumu önemli. Sadece imza attım demekle olmuyor. Fotoğrafın tamamını görmek gerekiyor. Burada ekibimle başarılı bir sezon geçiriyorum. Fenerbahçe ile ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum çünkü şu anda bana bağlı pek bir şey yok. Sezon sonunda ne olur bilmiyorum. Alanyaspor'da mı yolumuza devam ederiz, başka takım mı olur göreceğiz. Gelen teklifleri iyi değerlendirmek istiyorum. Kariyer planlamam için önemli olacak. Doğru karar vermek istiyorum. İnşallah doğru karar veririm."  ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum