"Arda Güler 100 milyon euro..."

Menajer Erkut Söğüt, transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu ve Arda Güler'in Avrupa'da 17 yaşındaki en iyi 3 futbolcudan biri olduğunu belirtti.

"Arda Güler 100 milyon euro..."
25 Ekim 2022 - 09:30
Futbolcu menajeri Erkut Söğüt, Radyospor'a açıklamalarda bulunurken Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Arda Güler'in değerinin 100 milyon euro olabileceğini söyledi.

Erkut Söğüt'ün Arda Güler hakkında yaptığı açıklamalar şöyle;

"Arda Güler'i takip ediyorum. Neden oynatılmıyor diye soruyorum. Avrupa'da 17 yaşındaki en iyi 3 futbolcudan bir tanesi... Bunu Almanya, Hollanda ve Avrupa'nın pek çok ülkesindeki Futbol otoritesi kabul etmiş durumda. Arda Güler, bugün Portekiz'de olsaydı Benfica'da, Sporting Lizbon'da, Almanya'da Borussia Dortmund'da yüzde yüz 11'de oynardı. Nuri Şahin 16 yaşında Dortmund'da oynadı.

"Bayern Münih hariç her takımda oynar"

Arda Güler sahaya çıktığında her şeyi yapıyor. Ne eksiği var. Ajax onu alır, onu oynatır ve 100 milyon dolara satar. Avrupa'da görüştüğüm herkesten aynısını duydum. Arda, belki Bayern Münih hariç, Bundesliga'daki her kulüpte 11'de oynar. Değeri 100 milyon Euro olur. Fenerbahçe'de neden oynatılmıyor bilmiyorum. Arda Güler benim için bir Fenerbahçe meselesi değil, bir milli mesele, o yüzden fikrimi paylaşıyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum