Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe suç duyurusunda bulunacak

Bu sabah Milli Takım uçağında Arda Turan'ın gazeteci Bilal Meşe'ye saldırması sonrası Meşe, savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe suç duyurusunda bulunacak
06 Haziran 2017 - 12:53

Dün akşam Makedonya'da hazırlık maçına çıkan ve 2018 Dünya Kupası elemelerinde pazar günü Kosova ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da bu sabah uçakta Arda Turan, gazeteci Bilal Meşe'ye saldırmıştı. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Milliyet gazetesi muhabiri Arda'dan şikayetçi olacağını açıkladı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Yaşanan hadisenin ardından açıklamalarda bulunan Meşe, A Milli Takım kampında durmak istemediğini, kalsa da antrenmanları izlemeyeceğini Türkiye'ye döndükten sonra Arda Turan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti. Ayrıca olayın 15 tane şahidi olduğunu söyleyen Meşe, "15 tanık var ve hepsi şahit olacaklarını belirttiler" dedi. 

NELER OLMUŞTU?

Dün oynanan özel maçta Makedonya ile golsüz berabere kalan milliler Kosova maçının kampı için Slovenya’ya doğru yola koyuldu. Slovenya’da kamp yapacak olan milliler, Üsküp’ten özel uçakla İtalya’nın Trieste kentine uçtular. Bu sırada basın, teknik heyet ve futbolcular uçakta yer aldı.

PRİM OLAYI

Teknik heyet en önde, basın orta kısımda ve futbolcular uçağın arka kısmındaki yerlerini almak için uçağa binmeye başladılar. Uçağın kalkmasına az bir süre kala Arda Turan, orta kısımdan arka kısma doğru ilerlerken Milliyet gazetesi yazarı Bilal Meşe’yi gördü. EURO 2016’da haber ve prim yüzünden eleştirdiği Meşe’ye hakarete varan cümleler ve küfürlü ifadeler kullanan Turan, Meşe’ye fiziki müdahalede bulundu.

Arda Turan, Bilal Meşe’nin boynunu sıkınca çevredeki basın mensupları ve futbolcular araya girdi. Yaşanan olayda Selçuk İnan’ın ayağı sıkışırken Turan, güç bela sakinleştirildi. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum