Aykut Kocaman sessizliğini bozdu

UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenen ve maç sonrası basın toplantısı düzenlemeyen Aykut Kocaman sessizliğini Habertürk Gazetesi'ne bozdu.

Aykut Kocaman sessizliğini bozdu
25 Ağustos 2017 - 18:26 - Güncelleme: 26 Ağustos 2017 - 00:13

UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenen Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman dün akşamki maçın sonrasında basın toplantısında soru kabul etmediğini dile getirerek basın toplantısı düzenlememişti. Tecrübeli teknik adam, sessizliğini Habertürk Gazetesi'ne bozdu. İşte Aykut Kocaman'ın o açıklamaları:

"Çok istediğimiz bir maçın ardından, hayal kırıklığı duygusu ağır bastı. Aslında söyleyecek çok fazla bir şey de yoktu, her şey ortadaydı. Takım olarak çok arzu etmemize rağmen, sahada konuşamadık, kırılma anlarını lehimize çeviremedik. Fenerbahçe tarihinin en zor dönemlerinde gerekli açıklamaları yapmış birisi olarak konuşmaktan imtina etmeyeceğimi biliyorsunuz. Oraya soru sormaya gelen basın mensubu arkadaşlarıma her zaman saygı duydum. Hayatta olduğu gibi futbolda bazen kelimelerle anlatılamayacak zamanlar oluyor. Bugün yeni bir gün başladı. Şimdi gerekli tamiratı yapacağız, daha önce de yaptık, kimsenin şüphesi olmasın."

YORUMLAR

  • 0 Yorum