Beşiktaş Braga karşısında moral ve puan arıyor

Beşiktaş Braga karşısında moral ve puan arıyor

UEFA Avrupa Ligi K Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş 3. Hafta maçında Portekiz'in Sporting Braga takımıyla karşılaşacak.

24 Ekim 2019 - 11:45 - Güncelleme: 24 Ekim 2019 - 11:58

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Türk takımları; Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir 3. Hafta maçlarında ilk galibiyetlerini alma amacında.

Beşiktaş Sporting Braga karşısında

K Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş 3. Hafta maçında Portekiz'in Sporting Braga takımıyla karşılaşacak.

Vodafone Park'ta 24 Ekim Perşembe günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 77. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi İspanya Futbol Federasyonu'ndan Alejandro Hernandez yönetecek.

K Grubu'ndaki diğer mücadelede Slovan Bratislava ile Wolverhampton TSİ 19:55'te karşı karşıya gelecekler.

Çebi'nin ilk maçı

Beşiktaş-Braga mücadelesi, siyah-beyazlı kulübün yeni başkanı Ahmet Nur Çebi'nin bu görevindeki ilk maçı olacak.

Pazar günü yapılan olağanüstü genel kurulda Beşiktaş Kulübü'nün 34. başkanı seçilen Çebi, başkan sıfatıyla ilk kez tribündeki yerini alacak.

Sakatlar can sıkıyor

Beşiktaş'ta üst üste gelen sakatlık haberleri teknik direktör Abdullah Avcı'yı zor durumda bıraktı.

Sakatlıkları bulunan Dorukhan Toköz, Burak Yılmaz, Douglas, Abdoulay Diaby, Georges N'Koudou ve Victor Ruiz Braga'ya karşı forma giyemeyecek. Gökhan Gönül'ün durumu ise maç saatinde belli olacak.

Avrupa'da 219. randevu

Avrupa'da 219. maçına çıkacak olan Beşiktaş, geride kalan 218 maçta rakiplerine 83 kez üstünlük kurdu. 89 karşılaşmayı mağlup tamamlayan Beşiktaş, 46 mücadeleden berabere ayrıldı.

Ligde 3. Hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

A Grubu

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg)

B Grubu

22.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka)

22.00 Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre)

C Grubu

22.00 Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre)

22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya)

D Grubu

22.00 PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya)

22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç)

E Grubu

22.00 Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya)

22.00 Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya)

F grubu

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)

22.00 Arsenal (İngiltere) - Vitoria (Portekiz)

G Grubu

19.55 Porto (Portekiz) - Rangers (İskoçya)

19.55 Young Boys (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda)

H Grubu

19.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Espanyol (İspanya)

19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ferencvaros (Macaristan)

I Grubu

19.55 Gent (Belçika) - Wolfsburg (Almanya)

19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Olexandriya (Ukrayna)

J Grubu

19.55 Roma (İtalya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya)

19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Wolfsberger (Avusturya)

K Grubu

19.55 Slovan Bratislava (Slovakya) - Wolverhampton (İngiltere)

19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Braga (Portekiz)

L Grubu

19.55 Partizan (Sırbistan) - Manchester United (İngiltere)

19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Astana (Kazakistan)

Kaynak: futboo, AA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rıza Çalımbay: Şampiyonluk kolay değil
Rıza Çalımbay: Şampiyonluk kolay değil
Cengiz Ünder attı, Roma deplasmanda kazandı
Cengiz Ünder attı, Roma deplasmanda kazandı