'Böyle hata yapa yapa öğrenecekler'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Kayserispor yenilgisinin ardından genç futbolcuların hatalarını normal karşıladı.

'Böyle hata yapa yapa öğrenecekler'
06 Temmuz 2020 - 21:56 - Güncelleme: 07 Temmuz 2020 - 00:09

Sergen Yalçın, 3-1'lik Kayserispor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

Yayıncı kuruluşa konuşan Sergen Yalçın, şu sözleri kullandı;

''Hata yapa yapa öğrenecekler, ilginç yerlerde oldu tabii''

Genç oyuncuların hataları var ama böyle böyle öğrenecekler. Hata yaparak öğrenecekler. Çok ilginç anlarda oldu tabii hatalar. Üzgünüz tabii, Kayserispor'u tebrik ederiz. İlk yarıda çok net 3-4 pozisyonumuz vardı, oyunu ilk yarıdan bitirebilirdik. İkinci yarıda basit hatalarla golleri yedikten sonra maçı çevirmek kolay olmuyor. Bu tür maçlar olacak yani. Pandemiden sonra zor bir dönem yaşıyoruz, herkesi kullanma fırsatı bulamıyoruz. Bu bir bahane değil tabii, gerçekleri söylüyorum. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

''Transfer etmek istediğimiz bölgeler var''

Şu anda transferi konuşmanın sırası değil. Almak istediğimiz oyuncular, bölgeler var ama bunun nasıl olacağını şu an söylemek zor. Sözleşmesi devam eden, kiralık oyuncularımız var. 3-4 hafta sonra başkanla oturup iyi bir değerlendirme yaparız.

''Başkanla aramda fikir ayrılıkları yok''

Basında çıkan başkanla aramızda fikir ayrılıkları olduğumuz haberleri doğru değil. Benim söyleme şeklim, onun söyleme şekli farklı sadece. Bir fikir ayrılığımız yok yani. Yeni bir yapılanma gerekiyor öyle gözüküyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum