'Bu savaş devam edecek'

Süper Lig'de Beşiktaş ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Bu savaş devam edecek'
21 Mart 2021 - 21:49 - Güncelleme: 22 Mart 2021 - 01:54
Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Bulut, "Güzel bir maç oldu. En azından ekran başında taraftarlar iyi bir maç izledi. Yeterince gol pozisyonu bulduk. İlk yarı biraz Beşiktaş topa sahip oldu, pozisyon buldu. Bizim de pozisyonlarımız var. 2. yarı başında duran toptan yemememiz gereken bir gol yedik. Sonra baskılı oynadık. Rakibi hataya zorladık. Sonlara doğru bir gol attık. Sonrasında 2-3 net pozisyon vardı. Onları değerlendirsek buradan galibiyetle ayrılabilirdik. Gol pozisyonlarını değerlendirsek kazanırdık. Bazen bu oluyor ama biz de biraz fazla oluyor" dedi.

'En çok pozisyona giren takımız'

Erol Bulut sözlerini, "Son vuruşlara daha iyi konsantre olmalıyız. Kaçırdığımız pozisyonlar var. Önemli olan pozisyona girmek, bunu yapıyoruz. Belki de en çok pozisyona giren takımız. En iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağız." ifadeleriyle sürdürdü.

Şampiyonluk yarışını da yorumlayan Erol Bulut, "10 hafta var daha. Sonuna kadar bu savaş devam edecek! Biz buraya galibiyet almak için geldik. Beraberlik için gelmedik. Bunu da takımım ikinci yarıda en iyi şekilde gösterdi" şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum