'Bir daha görmek istemiyoruz'

Süper Lig'de Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

'Bir daha görmek istemiyoruz'
21 Mart 2021 - 21:50 - Güncelleme: 22 Mart 2021 - 01:54
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Maçı değerlendiren Yalçın, "1 puandan memnun musunuz diyorsan, değilim. Oynanan oyunun karşılığı 1 puan olmamalıydı. 1-0 öne geçtikten sonra maçı bitirecek pozisyonları fazlasıyla yakaladık. Pozisyonları çok cömert şekilde harcadık. Fenerbahçe kalecisini tebrik etmek lazım kurtardıkları için. Bir rakibimizin 1 puan önüne çıktık, ötekiyle farkı koruduk, oradan bakarsak memnun olabiliriz ama oyuna bakınca, skordan memnun olmak mümkün değil" dedi.

'Enteresan yöneten hakem istemiyoruz'

Hakem yönetimini de sert bir dille eleştiren Sergen Yalçın, "Hakem arkadaş, bu Halil Umut Meler, rakibi oyuna ortak etmek için her şeyi yaptı. Daha önce bizim maçları yönetti. Hakem arkadaştan hiç mutlu değilim. Kendini görmek istemiyoruz bir daha Beşiktaş maçında. Yanlış anlamayın. Böyle enteresan yöneten hakem istemiyoruz. Ortada, gördüğünü çalan hakem arkadaşlar verilirse memnun olurum." şeklinde konuştu.

Sergen Yalçın sözlerini, "Bu bir oyun. Herkes hata yapabilir. Maç kaybedebiliriz, gol yiyebiliriz. Oyunun geneline baktığımızda, oyuncularımızın performansından memnunuz. Erken bitirebileceğimiz bir maçtı. Bazen futbolda böyle sonuçlar oluyor. Büyük ve güçlü bir rakiple karşılaştık. Olur. Çok fazla irdelememek lazım. 11 tane maçımız var. En yakın rakibimize 3 puanlık avantajımız var. Bunu böyle tutmaya ve artırmaya dikkat edeceğiz." ifadeleriyle tamamladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum