Cristiano Ronaldo Real'den ayrılış sürecini anlattı

Juventus'un yıldızı Ronaldo, "Real Madrid Kulübünün bana ilk yıllarımdaki gibi davranmadığını hissettim. Artık kulüp için önemli olmadığımı hissetmeye başladım." açıklamasını yaptı.

Cristiano Ronaldo Real'den ayrılış sürecini anlattı
29 Ekim 2018 - 22:11

Serie A lideri ve şampiyonluğun en büyük adayı Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Real Madrid'den, kulüp için eskisi kadar önemli olmadığını hissettiği için ayrıldığını açıkladı.

Ronaldo, France Football dergisine verdiği röportajda, 9 sezon boyunca formasını giydiği Real Madrid'den ayrılış sürecine ilişkin "Real Madrid Kulübü'nün, özellikle de Başkan Florentino Perez'in bana ilk yıllarımdaki gibi davranmadığını hissettim. Bana sadece iş ilişkisi gözüyle baktı. Artık kulüp için önemli olmadığımı hissetmeye başladım. Ayrılmayı düşündürten şey buydu." yorumunu yaptı.

"Tarihin en iyi futbolcularından biri olduğuma inanıyorum"

2018 Altın Top ödülünün adayları arasındaki 33 yaşındaki yıldız futbolcu, "Daha önce de söylediğim gibi, Altın Top'u 6. defa kazanmak benim için bir takıntı değil. Tarihin en iyi futbolcularından biri olduğuma yürekten inanıyorum. Elbette Altın Top'u bir kez daha almak isterim. Bunun için çalışıyorum ve bence hak ediyorum." ifadesini kullandı.

Ronaldo, hakkındaki tecavüz suçlaması için ise şunları söyledi: "Bu hikaye elbette hayatımı olumsuz etkiliyor. Hayat arkadaşım, dört çocuğum, annem, kız kardeşlerim ve erkek kardeşim var. Kim olduğumu ve ne yaptığımı biliyorum. Gerçek su yüzüne çıkacak." 

Muhabir: Hüseyin Burak Demirer (aa)

YORUMLAR

  • 0 Yorum