Emre Belözoğlu'na ağır sözler

Ankaragücü'nde Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan Garry Rodrigues, Emre Belözoğlu ile ilgili sert açıklamalar yaptı.

Emre Belözoğlu'na ağır sözler
26 Mayıs 2024 - 00:16
Ankaragücü forması giyen Garry Rodrigues, Trendyol Süper Lig'deki Trabzonspor maçının kadrosunda yer almamasının ardından teknik direktör Emre Belözoğlu hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Garry Rodrigues, Emre Belözoğlu'nun egosu nedeniyle kendisini kadroya almadığını dile getirdi.

İşte Garry Rordrigues'in Emre Belözoğlu ile ilgili açıklamaları;

"Her hafta sıkı bir şekilde çalışıyor olmama rağmen yine ısrarla oynatılmadım, bir kişinin egosu uğruna. Son ana kadar varımla yoğumla emek vermeme rağmen yine emeğimin karşılığını alamadım. Bugüne kadar sustum, artık susmayacağım. Ligde kalma mücadelesi verdiğimiz bu son derece kritik maçta, sakat olan oyuncuların bile olduğu kadrodan çıkarılmam benim için bardağı taşıran son damla oldu."

"Oyuncu listesini gördüğümüzde takım arkadaşlarım bile oldukça şaşırdı. Ben bu maç için kanımın son damlasına kadar mücadele etmeye hazırken; takımıma destek olmam gereken bu önemli günde, maçı evden izlemek zorunda kalmak çok ağırıma gidiyor. Mevcut durum veya şu an bulunduğum kulüp ile bir alakası olmayan, geçmişten gelen bu anlamsız tavır beni oldukça yıpratıyor. Sebepsiz yere, profesyonelliğe aykırı hiçbir davranışım olmamasına rağmen defalarca bu haksızlığı yaşadım."

"Uzun zamandır benimle şahsi bir derdi olan, elindeki gücü zorbalık için kullanan biriyle bugüne kadar beraber çalıştım, defalarca onunla iletişim kurmayı denedim ama hiçbir şey fayda etmedi. Kinine anlam veremiyorum. Ben ailemle beraber bu şehirde oldukça mutlu olmama rağmen karşımda beni bitirmeye çalışan bir insanla mücadele etmek beni fazlasıyla üzüyor. Kulübüme, takımıma, taraftarıma uzak kalmak; bir insanın egosu yüzünden buna zorlanmak çok zor. Bu takım bu ligde kalmalı, sonuna kadar takım arkadaşlarımı destekliyorum. Yanınızda olamadığım için çok üzgünüm. Yaşadıklarımı sizlerle paylaştım, bu saatten sonra takdir sizlerin..."

YORUMLAR

  • 0 Yorum