Eric Bailly için Süper Lig kulüpleri devrede!

Manchester United'ın ayrılığına onay verdiği Eric Bailly için Süper Lig'den Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın devreye girdiği belirtiliyor.

Eric Bailly için Süper Lig kulüpleri devrede!
16 Ağustos 2022 - 12:09 - Güncelleme: 16 Ağustos 2022 - 12:11
İstanbul'un devleri özellikle stoper bölgesine takviye adına çalışmalarda bulunuyorlar. Beşiktaş , Fenerbahçe ve Galatasaray için bu doğrultuda gündeme gelen son isim Manchester United'dan Eric Bailly oldu. 

Eric Bailly'nin ismi uzun süredir başka takımlarla anılıyordu. Fakat 28 yaşındaki stoperin planı, takımda kalarak forma mücadelesi vermekti. Manchester United ise Eric Bailly konusunda ikna olmuş değil ve oyuncunun tercihinden farklı bir yola gitmiş durumda. 

Gazeteci Jonas Hen Shrag'ın haberine göre Manchester United'da Eric Bailly'nin menajeri Michael N'Cho ile bir görüşme gerçekleştirildi. Bu görüşmede, Bailly ile yolların ayrılmasına karar verildiği oyuncunun manejerine iletildi. Fildişi Sahili oyuncunun United ile olan sözleşmesi Haziran 2024'te sona eriyor ve şu an en makul çözümün satın alma opsiyonu içeren bir kiralama anlaşması olduğu belirtiliyor. 

Menajeri transfer görüşmelerinde

Yapılan görüşme sonrası Eric Bailly'nin menajeri Michael N'Cho, birçok takımla görüşmelere başladı. Bu kulüpler arasında Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da yer aladığı ifade edildi. İstanbul'un devleri, 28 yaşındaki savunmacıyı satın alma opsiyonlu kiralama anlaşması ile kadrolarına katmak istiyorlar. Özellikle Beşiktaş ve Galatasaray'ın savunma hattına takviye adına arayışları sürmekteydi. 

Türk takımlarının yanı sıra Bailly ile Fransa'dan Marsilya ve Monaco, İngiltere'den West Ham, İtalya'dan da Milan ve Roma'nın ilgilendikleri belirtiliyor. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum