Erzurumspor'dan Frey açıklaması

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, Frey'in kendilerine önerildiğini söyleyerek, "Frey ile ilgili bize teklif edildi. Kendisini izledik ancak beğenmedik. Zaten listemizde 6. sıradaydı" açıklamasını yaptı.

Erzurumspor'dan Frey açıklaması
01 Ekim 2018 - 13:28 - Güncelleme: 01 Ekim 2018 - 16:49

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, Fenerbahçe'de forma giyen Frey'in sezon başında kendilerine önerildiğini söyleyerek, "Frey ile ilgili bize teklif edildi. Kendisini izledik ancak beğenmedik. Zaten listemizde 6. sıradaydı" diye konuştu. 

Mevlüt Doğan, konuya ilişkin İHA'ya açıklamalar yaptı. Teknik direktör değişikliğinin ardından takımın çok iyi bir yola gireceğine inandığını söyleyen Doğan, "Bu hafta Galatasaray deplasmanında iyi bir futbol ortaya koyduk. Ancak 1-0 kaybettik. Sezon başında bu skorların telafisi mümkün. Hoca değişikliğiyle beraber daha iyi konuma geleceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin İsviçre'nin Zürih takımından transfer ettiği Michael Frey'in sezon öncesinde kendilerine önerildiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, "Transfer döneminde Frey ile ilgili bize teklif edildi. Kendisini izledik ancak beğenmedik. Zaten listemizde 6. sıradaydı ve önünde 5 opsiyon daha vardı. Yetersiz bulduğumuz için transfer girişimi dahi yapmadık" yorumunda bulundu.

Fenerbahçe'de 4 resmi maçta görev yapan 24 yaşındaki İsviçreli futbolcunun henüz golü ya da asisti bulunmuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum