EURO 2020 Elemeleri'nde 7 maç oynandı

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde 7 maç daha oynandı.

EURO 2020 Elemeleri'nde 7 maç oynandı
18 Kasım 2019 - 00:47 - Güncelleme: 18 Kasım 2019 - 17:29

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde 7 maç daha oynandı.

Elemelerin 9 ve 10. Haftaları'nda sona eren maçların sonuçları ve kalan maçların programı şöyle:

14 Kasım Perşembe

A Grubu

22:45    İngiltere - Karadağ: 7-0

22:45    Çek Cumhuriyeti - Kosova: 2-1

B Grubu

22:45    Sırbistan - Lüksemburg: 3-2

22:45    Portekiz - Litvanya: 6-0

H Grubu

20:00    Türkiye - İzlanda: 0-0

22:45    Fransa - Moldova: 2-1

22:45    Arnavutluk - Andorra: 2-2


15 Kasım Cuma

D Grubu

22:45    İsviçre - Gürcistan: 1-0

22:45    Danimarka - Cebelitarık: 6-0

F Grubu

20:00    Norveç - Faroe Adaları: 4-0

22:45    İspanya - Malta: 7-0

22:45    Romanya - İsveç: 0-2

J Grubu

20:00    Finlandiya - Liechtenstein: 3-0

20:00    Ermenistan - Yunanistan: 0-1

22:45    Bosna Hersek - İtalya: 0-3


16 Kasım Cumartesi

C Grubu

22:45   Kuzey İrlanda - Hollanda: 0-0

22:45    Almanya - Belarus: 4-0

E Grubu

20:00    Azerbaycan - Galler: 0-2

22:45    Hırvatistan - Slovakya: 3-1

G Grubu

20:00    Slovenya - Letonya: 1-0

22:45    İsrail - Polonya: 1-2

22:45    Avusturya - Kuzey Makedonya C.: 2-1

I Grubu

17:00    Kıbrıs Rum Kesimi - İskoçya: 1-2

20:00    San Marino - Kazakistan: 1-3

20:00    Rusya - Belçika: 1-4


17 Kasım Pazar

A Grubu

20:00 Bulgaristan - Çek Cumhuriyeti: 1-0

20:00 Kosova - İngiltere: 0-4

B Grubu

17:00 Sırbistan - Ukrayna: 2-2

17:00 Lüksemburg - Portekiz: 0-2

H Grubu

22:45 Arnavutluk - Fransa: 0-2

22:45 Andorra - Türkiye: 0-2

22:45 Moldova - İzlanda: 1-2


18 Kasım Pazartesi

D Grubu

22.45 Cebelitarık-İsviçre

22.45 İrlanda Cumhuriyeti-Danimarka

F Grubu

22.45 İspanya-Romanya

22.45 Malta-Norveç

22.45 İsveç-Faroe Adaları

J Grubu

22.45 İtalya-Ermenistan

22.45 Liechtenstein-Bosna Hersek

22.45 Yunanistan-Finlandiya


19 Kasım Salı

C Grubu

22.45 Hollanda-Estonya

22.45 Almanya-Kuzey İrlanda

E Grubu

22.45 Galler-Macaristan

22.45 Slovakya-Azerbaycan

G Grubu

22.45 Polonya-Slovenya

22.45 Letonya-Avusturya

22.45 Kuzey Makedonya-İsrail

I Grubu

22.45 Belçika-Kıbrıs Rum Kesimi

22.45 San Marino-Rusya

22.45 İskoçya-Kazakistan

YORUMLAR

  • 0 Yorum