Fenerbahçe'de Mane heyecanı!

Fenerbahçe, Senegalli yıldızın menajeri Bjorn Bezemer ile önümüzdeki hafta bir araya gelmeye hazırlanırken, Suudi Arabistan basınında heyecan yaratan bir haber yayınlandı. Buna göre Al-Nassr, ayrılmak isteyen Mane ile bir görüşme gerçekleştirecek. Bu toplantı sonrası 32 yaşındaki oyuncunun kiralık olarak gönderilmesine bile onay çıkabilir. 

Fenerbahçe'de Mane heyecanı!
15 Haziran 2024 - 08:55
Sarı-Lacivertliler’de son günlerde transferin favori ismi Sadio Mane. EURO 2024’ün başlaması sonrası yönetim önceliği, turnuva dışında kalan futbolculara verdi. Sportif direktör Mario Branco, önümüzdeki hafta 32 yaşındaki yıldızın menajeri Bjorn Bezemer ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bu görüşmenin ardından Mane konusunda daha somut gelişmeler yaşanabilir. 

Taraftarlar bu buluşmada yaşanacak gelişmeleri merakla beklerken, Suudi Arabistan basınından, heyecan yaratan bir haber geldi. Buna göre Al-Nassr’ın yöneticileri, yeni sezonda Avrupa’da oynamak isteyen Sadio Mane ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Bu buluşmada Mane’nin kariyeriyle ilgili planları sorulacak. Al-Nassr’ın, Senegalli yıldızın ayrılığı konusunda engel çıkarmayacakları, yapılacak görüşmede 32 yaşındaki oyuncuya ilk etapta kiralık olarak ayrılmasının teklif edileceği kaydedildi.

Bütçe diğer yıldızlara kalacak

Mane’nin bunu kabul etmesi, ekonomik anlamda Fenerbahçe’yi de fazlasıyla rahatlatır. Sarı-Lacivertliler, yıldız futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna katması halinde, transfer edilecek diğer isimlere çok daha fazla bütçe ayırma fırsatı yakalamış olacak. Önümüzdeki hafta Sadio Mane konusunda önemli gelişmeler yaşanmasına kesin gözüyle bakılıyor.(Fanatik)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum