Fenerbahçe'den Damien Comolli açıklaması

Fenerbahçe, sportif direktör Damien Comolli'nin yetkilerinin sınırlandırıldığı ve Samandıra Can Bartu Tesisleri'ndeki tek yetkilinin Selahattin Baki'ye verildiği şeklindeki haberleri yalanladı.

Fenerbahçe'den Damien Comolli açıklaması
25 Ekim 2018 - 15:58 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 18:48

Fenerbahçe Kulübü, Fransız sportif direktör Damien Comolli'nin yetkilerinin sınırlandırıldığı ve Samandıra Can Bartu Tesisleri'ndeki tek yetkilinin yönetici Selahattin Baki'ye verildiği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulüpten konuyla ilgili yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün bazı basılı yayın organlarında yer alan, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selahattin Baki’nin tesislerimizdeki düzenden sorumlu birinci kişi olarak atandığı ve Sportif Direktörümüz Sayın Damien Comolli’nin yetkilerine sınırlama getirildiği iddia edilen haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Sportif Direktörümüz Sayın Damien Comolli’ye herhangi bir yetki sınırlaması getirilmemiştir. Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selahattin Baki ise yönetim kurulumuzu temsilen futbol şubemize destek vermektedir.

Ayrıca yine bazı medya organlarında görülen Şenol Çorlu’nun görevden alındığı yönündeki haberler de doğruyu yansıtmamaktadır. 

Bu ve benzeri spekülasyon yaratmaya yönelik haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan önemle rica ederiz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum