Fikret Orman'dan kongre açıklaması

Eylül ayı içersinde Beşiktaş Başkanlığı'ndan ayrılacağını ifade eden Fikret Orman siyah-beyazlı kulübün Ekim ayı sayısında yer alan yazısında, kulübün gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

-----------------------------
Fikret Orman'dan kongre açıklaması
01 Ekim 2019 - 14:59

Eylül ayı içersinde Beşiktaş Başkanlığı'ndan ayrılacağını ifade eden Fikret Orman siyah-beyazlı kulübün Ekim ayı sayısında yer alan yazısında, kulübün gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Daha önce yaptığı açıklamada, mevcudiyetinin Beşiktaş'a zarar verdiğini gerekçe göstererek siyah-beyazlı kulüpteki sürecini tamamladığını belirten Orman, "7,5 yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim. Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaş'ımıza yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum" değerlendirmesini yaptı.

"İş birliklerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz"

Küresel markalarla yaptıkları sponsorluk anlaşmalarıyla Türk sporuna farklı bir vizyon kazandırmaya çalıştıklarını vurgulayan Orman, şunları ifade etti:

"Kulübümüzü uluslararası anlaşmalarla büyütmeye ve iş birliklerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Japonya'nın ve dünyanın lider sigorta şirketlerinden Sompo Sigorta ile sponsorluğumuzu yeni sezonda da sürdüreceğiz. Uzun, verimli bir dostluk ve güven ilişkisi içinde devam eden bu anlaşmayla Beşiktaş Sompo Sigorta Basketbol Takımı'mızın yeni sezonda önemli başarılara imza atacağına inanıyorum. Geçen sezondan beri futbol takımımızın forma şort sponsorluğunu yapan Bahçeşehir Koleji de kadın basketbol takımımızın yeni sponsoru oldu."

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum