Galatasaray'a EURO 2024 engeli

Galatasaray’da yeni sezon öncesi transferin şifreleri belli oldu. Almanya’da dün başlayan Avrupa Şampiyonası’na gitmesi hamleleri zorlaştırıyor. Aslan'ın takviye yapacağı 2 mevki belli oldu.

Galatasaray'a EURO 2024 engeli
15 Haziran 2024 - 09:00
Galatasaray’da yeni sezon öncesi transferin şifreleri belli oldu. Başkan Dursun Özbek’in yeni gelecek isimlerin kampa yetişmesini istediği, buna karşın özellikle dün başlayan Avrupa Futbol Şampiyonası nedeniyle planlanan tarihte rötar olabileceği öğrenildi.

Sarı-kırmızılı takımın patronu Özbek’in teknik kadronun isteği doğrultusunda 8 ve 2 numara transferinin hemen bitirilmesi talimatını verdiği belirtildi.

Özbek’in ilk yurt dışının kampının başlayacağı 9 Temmuz’a kadar iki nokta atışının gerçekleştirmenin planladığı bildirildi. Özbek’in bu konuda kararlı olmasına karşın özellikle Avrupa Şampiyonası’nın başlaması nedeniyle gelişmelerin istenen hızda gerçeklemenin zor olduğu vurgulandı.

Aslan'ın takip ettiği birçok ismin Euro 2024’te bulunduğu ve bu nedenle bu isimlerin durumunun ilerleyen günlerde netleşeceği ifade edildi. Galatasaray’da Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün oyuncu temsilcileri ve kulüpleriyle yaptığı ilk tur görüşmeleriyle kapsamlı bir rapor hazırladığı ifade edildi.(Milliyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum