Galatasaray için 4 transfer teklifini reddetti

Transferde Mert Hakan Yandaş'ın ardından yine Galatasaray ve Fenerbahçe'yi karşı karşıya getiren isim olan Emre Kılınç, bu süreçte 4 takımın teklifini reddetti ve Galatasaray'ı seçti.

Galatasaray için 4 transfer teklifini reddetti
01 Temmuz 2020 - 09:42

Mert Hakan Yandaş’ın ardından 25 yaşındaki oyuncu için sarı-lacivertliler nabız yokladı. Sezon sonu serbest kalacak olan Emre Kılınç için İtalya’dan Fiorentina, İspanya’dan Celta Vigo ve Leganes de teklifleriyle kapıyı çaldı. 

Maddi olarak şartlar daha iyi olsa da Kılınç bu 4 takımı reddeti ve Galatasaray'ı seçti.

'Verdiğim sözden dönmeyeceğim'

Mert Hakan Yandaş'ı G.Saray'ın elinden kapan F.Bahçe, sarı-kırmızılıların prensip anlaşmasına vardığı Emre Kılınç için de girişimde bulundu. Emre maddi olarak daha cazip teklif almasına rağmen "Galatasaray'a verdiğim sözden dönmeyeceğim'' dedi ve olumsuz cevap verdi. Sivasspor'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek 25 yaşındaki yıldız futbolcu, Fenerbahçe dışında Avrupa'dan gelen 3 ciddi teklifi de reddetti.

İtalya'dan Fiorentina, İspanya'dan Celta Vigo ve Leganes'in kadrosuna katmak istediği Emre Kılınç, tercihini bir kez daha Galatasaray'dan yana kullandı. Bu sezon 8 gol atıp 6 kez de asistle Sivasspor'un başarısında önemli pay sahibi olan Emre, Fatih Terim'in yeni sezonda en önemli hücum silahı olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum