Gökhan Gönül Beşiktaş'a veda etti

Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Gökhan Gönül, Beşiktaş'a veda mesajı yayınladı. Tecrübeli futbolcu mesajında, "Beşiktaş'ta birlikte çalıştığım başkanıma, hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Beşiktaş camiası; bana ve aileme gösterdiğiniz özene teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

Gökhan Gönül Beşiktaş'a veda etti
06 Ağustos 2020 - 15:21
Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamayan Gökhan Gönül, siyah-beyazlı camiaya veda etti. Fenerbahçe'ye imza atması beklenen Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Gökhan Gönül, Beşiktaş'a veda mesajı yayınladı. 

İşte Gökhan Gönül'ün açıklamaları:

'Beşiktaş’a adımımı atarken ‘Kötü oynayabilirim, pas hatası yapabilirim ama mücadele etmediğim tek bir gün bile göremeyecekler. Bunun sözünü veriyorum.’ demiştim.

Her zaman da verdiğim sözün ne anlama geldiğini bilerek hareket ettim. Son maçın son saniyesine kadar verdiğim sözü tuttuğuma inanıyorum.

Beşiktaş Kulübü’nde birlikte çalıştığım Başkanlarıma, hocalarıma, yöneticilerime, takım arkadaşlarıma, teknik ekibe ve Beşiktaş taraftarına her şey için teşekkür ediyorum.

Beşiktaş camiası; Bana ve aileme gösterdiğiniz özene teşekkür ederim. Taraftarlar hakkını helal etsin. Benden yana varsa hakkım sonuna kadar helaldir.'

YORUMLAR

  • 0 Yorum