Gökhan Töre Beşiktaş'a dönecek mi?

Yeni Malatyaspor'da forma giyen ve Beşiktaş'a döneceği iddia edilen Gökhan Töre, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Gökhan Töre Beşiktaş'a dönecek mi?
27 Mayıs 2020 - 08:49

Beşiktaş'ta 2013-16 ve 2017- 19 sezonları arasında başarıyla giyen Gökhan Töre, Kara Kartal’daki macerasının sona ermesinin ardından, geçen dönem Yeni Malatyaspor’la anlaşmıştı. Sarı-Kırmızılı ekipte 21 mücadelede 2 gol ve 4 asistlik performans ortaya koyan 28 yaşındaki kanat oyuncusu, kariyer hedefleri ve Beşiktaş’taki günleriyle ilgili olarak Fanatik gazetesine önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyaspor’da teknik direktör Sergen Yalçın’la bir süre çalışma fırsatı yakalayan Gökhan Töre, başarılı çalıştırıcıdan övgüyle söz edip hakkında çıkan, ‘Beşiktaş’a geri dönecek’ iddialarını yorumladı. Töre, “Sergen hocayla Malatya’da çalışma fırsatım oldu. Futbol bilgisi çok yüksek. Ondan öğreneceğim çok şey olabilir. Sergen Yalçın’la tabii ki tekrar birlikte çalışmak isterim. Ancak Beşiktaş’la hiçbir görüşmem olmadı” ifadelerini kullandı. Geleceğini sezon sonunda şekillendireceğinin sinyalini veren Gökhan, “Şu an tüm konsantrasyonum takımım Yeni Malatyaspor üzerine... Sezonu en başarılı şekilde bitirmek istiyorum. Gelecekte ne olacağını bilemiyorum, zamana bırakıyorum” dedi.

''BEŞİKTAŞ DIŞINDA DA TEKLİFLER VARDI''

“Türkiye’de Beşiktaş’a gelmeden önce hem Türkiye’nin önemli kulüplerinden hem de Avrupa’dan teklifler aldım. Kulüp ismi vermem doğru olmaz. Nihayetinde Tercihimi Besiktaş’tan yana kullanıp en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Beşiktaş’la yaşadığım şampiyonluk, kariyerimin en unutulmaz anlarından biriydi. Beşiktaş’a transfer olma nedenlerimden biri taraftarıydı. Benim onlarla olan bağım farklıdır. Onları çok sevdim ve onların bana olan sevgisini hâla kalbimde hissediyorum. Verdikleri destekle her şeyin en iyisine layıklar.”

''AVRUPA'DA OYNAYABİLECEK DURUMDAYIM''

“Daha uzun yıllar futbol oynayacak durumdayım. Kendimi çok iyi hissediyorum ve çok çalışıyorum. Avrupa’da oynayabilecek durumdayım. Fırsat olursa neden olmasın. Her insanda olduğu gibi benim de keşkelerim vardır tabii. Zamanı geri çeviremiyoruz. Önemli olan o keşkelerden ders almak ve tekrarlamamak.”

''SAKATLIK HABERLERİNE GÜLÜYORUM!''

“Hakkımda çıkan sakatlık haberlerine artık gülüp geçiyorum. Bazı haber sayfaları hangi bilgilere dayanarak bu konularda haber yapıyor anlamadım. Bu sezon geçmiş sakatlıklarımla ilgili hiçbir sorunum olmadığını herkese gösterdim. Kronik sakatlık yaşayan futbolcu üst üste nasıl 90 dakika bu kadar maç oynar... Kendimi çok iyi hissediyorum, yani eskisinden daha iyi bir Gökhan’ı izleyeceksiniz. Artık sakatlık konusuna noktayı koyalım bence!”

YORUMLAR

  • 0 Yorum