Hüseyin Çimşir'den final sözleri

Ziraat Türkiye Kupası'nda adını finale yazıdran Trabzonspor'da, Fenerbahçe galibiyetinin ardından Hüseyin Çimşir, Sörloth ve Uğurcan Çakır kısa bir değerlendirme yaptı.

Hüseyin Çimşir'den final sözleri
16 Haziran 2020 - 21:56 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 00:09

Trabzonspor'u Ziraat Türkiye Kupası'nda finale taşıyan teknik direktör Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçının ardından kısa bir değerlendirme yaptı. Hüseyin Çimşir, hedeflerine adım adım ilerlemek istediklerini dile getirdi.

Karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduklarını ancak önlerindeki maçlara odaklanmaları gerektiğini dile getiren Çimşir, 'Hem bize hem oyunculara nasip oldu, uzun bir aradan sonra kazandık burada. Taraftarımız sevinsinler, doya doya yaşasınlar. Bizim için bu maç burada bitti, bizim sevincimiz bu kadar çünkü önümüzde bir Alanyaspor maçı var, bu maça hazırlanacağız. Finale yükseldik ama henüz bir şey başarmış değiliz. Daha çok yolumuz var. Kazandığımız için gerçekten çok mutluyum, tüm oyuncu arkadaşlarıma tebrikler mücadelelerinden ve sahaya yüreklerini koymalarından dolayı' ifadelerini kullandı.

Sörloth: ''Santraforlar için böyledir''

Trabzonspor'un karşılaşmadaki gollerini atan Sörloth da maçın ardından konuşurken, finale çıktıkları için çok mutlu olduğunu 'Santrforlar için bir süre böyledir, gol atamazsınız, ben umudumu sürdürüp gol atmaya çabalıyorum. Bugün Ekuban çok iyiydi, bana gol atmam için çok şans yarattı, böyle takım arkadaşlarım olduğu için çok mutluyum ben de' sözleriyle dile getirdi.

Genç kaleci Uğurcan Çakır da finale çıktıkları maç hakkında kısa bir açıklama yaptı ve 'Çok mutluyuz, takım olarak çok iyi hazırlandık. Bir pandemi süreci yaşandı. 4 Mayıs'tan bu yana en iyi şekilde çalışıyorduk. Kadıköy'de kazanmak zordu, buna göre çalıştık. Final için sahaya çıktık, emeği geçen herkese teşekkürler' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum