Jesus, Fenerbahçe'den ayrıldı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Başakşehir'i 2-0 mağlup ederek Ziraat Türkiye Kupası'nda şampiyon oldukları maçın ardından sarı-lacivertli kulüpten ayrıldığını açıkladı

Jesus, Fenerbahçe'den ayrıldı!
12 Haziran 2023 - 00:15
Ziraat Türkiye Kupası'nda Başakşehir'i 2-0 mağlup ederek şampiyon olan Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus, maç sonunda kulüpten ayrıldığını duyurdu.

İşte Jorge Jesus'un sözleri;

Kupa kazanmak her zaman önemlidir çünkü Fenerbahçe 8 senedir kupa kazanamıyordu. Bu sebeple kazanmak anlamlıydı. Ülkenin en önemli ikinci kupasını kazandık. Oyuncularım, başkanımız ve taraftarlarımız için çok mutluyum.

Bu bir veda

Taraftarlar her maçta bana sevgi gösterdiler. Bu şekilde konuşuyorum çünkü bu bir veda. Artık Fenerbahçe'nin teknik direktörü değilim. Burada çalışmayı istemiyorum ve sevmiyorum değil. Ben böyle bir karar aldım. Portekiz'e gideceğim ve hayallerimden birini gerçekleştirebilecek miyim diye bekleyeceğim

Serbest bir teknik direktörüm

Fenerbahçe'nin renklerini savunduğum son gündü. Bugünden itibaren serbest bir teknik direktörüm. Başka maceralar arayışında olacağım. Bu kararı alalı bir süre oldu. Burada çalışmayı istemiyorum gibi bir durum değil. Türk halkı bana hep sevgi gösterdi. Türkiye'yi seviyorum. Şu anda bir karar almadım geleceğimle ilgili, bekleyeceğim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum