Konyaspor'da Sergen Yalçın sesleri

Sırp teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile kötü sonuçların önüne geçilemeyen Konyaspor'da alternatifler arasında Sergen Yalçın yer alıyor.

Konyaspor'da Sergen Yalçın sesleri
03 Mart 2023 - 11:52
Süper Lig'in şampiyon teknik direktörlerinden birisi olan Sergen Yalçın, son olarak Beşiktaş'ı çalıştırmış ve bir süre dinleneceğini açıklamıştı. Siyah Beyazlı ekipten ayrıldıktan sonra henüz bir takımın başına geçmeyen Yalçın'a Süper Lig ekibinin kanca attığı başarılı futbol adamı ile kısa süre içerisinde tamasa geçeceği öğrenildi.

Stanojevic'in kredisi doluyor

Konyaspor, İlhan Palut ayrılığının ardından teknik direktörlüğe Sırp çalıştırıcı Aleksandar Stanojevic getirilmişti. 49 yaşındaki hocayla birlikte çıktığı 5 maçlık periyottan puan çıkaramayan, gol dahi atamayan Konyaspor alternatif plan içerisine girdi. Yönetimin iki hafta daha süre verdiği Stanojevic’le bekleneni verememesi durumunda yollarını ayıracak.

İç Anadolu ekibinde bu kapsamda gündeme gelen ilk isim ise Sergen Yalçın oldu. Daha önce Anadolu Kartalı’nın başına geçtiği dönemde sıkıntılı periyoda karşın takımı ligde tutmayı başaran Yalçın’la temasa geçecek olan Konyaspor’un deneyimli teknik adam için şimdiden dolaylı olarak nabız yoklamaya başladığı da gelen haberler arasında. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum