Kriz sonrası ayrılık kararı!

Şampiyonluk kutlamaları sırasında ailesine hakaretler edildiğini belirten ve sosyal medya hesabından, "Yazıklar olsun" diye bir paylaşım yapan Victor Nelsson, takımdaki geleceğine ilişkin flaş bir karar aldı.

Kriz sonrası ayrılık kararı!
29 Mayıs 2024 - 10:24
Galatasaray'da Victor Nelsson şoku yaşanıyor. Şampiyonluk kutlamalarının olduğu gece yaşananlar, Danimarkalı oyuncunun geleceğine ilişkin de bir karar almasına neden oldu.

Danimarkalı futbolcu kutlamaların sabahında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Kutlamalar sırasında aileme hakaret eden ve saldıran Galatasaray taraftarları, yazıklar olsun size, utanın” ifadelerini kullandı. Futbolcular tek tek podyuma kendi seçtikleri şarkılarla çıkarken, Nelsson’un herhangi bir şarkı da seçmediği, ailesinin de tribünden aşağıya hiç inmediği öğrenildi.

Ayrlık kararı aldı

Victor Nelsson’la Galatasaray’ın yolları şampiyonluk kutlamalarının ardından ayrılacak gibi görünüyor. Çok öfkeli olduğu belirtilen Nelsson, dün sabah erken saatlerde Danimarka’ya gitti. 25 yaşındaki savunmacının, sakinleştikten sonra bir açıklama yapacağı bildirildi.

Geri dönüş zor

Yaşanan gelişmeler sonrası taraflar artık geri dönüşün zor olduğunu dile getiriyor. Önceki iki yaz transfer döneminde de Galatasaray’dan ayrılmak isteyen Nelsson’a bu kez gelecek tüm teklifler değerlendirilecek. Sarı- Kırmızılı oyuncuyla İspanyol kulübü Sevilla yakından ilgileniyordu.

Çıkan krizin sebebi

Tüm bu yaşananlar sonrası Nelsson'un isyanının perde arkası ortaya çıktı. Danimarkalı stoper, dev organizasyonun ardından taraftarlara sert çıktı. Sarı-kırmızılılarda futbolcular teker teker taraftarı selamladı. Danimarkalı savunmacı Victor Nelsson ise sahaya çıkarken herhangi bir şarkı tercih etmedi. Victor Nelsson'un, Galatasaray taraftarıyla baş başa olmak için şarkı seçiminde bulunmadığı öğrenildi. Danimarkalı futbolcu sahaya gelirken tribünlerde uzun süre adına tezahürat yapıldı. Galatasaray'da Victor Nelsson'un ailesi, diğer futbolcularda olduğu gibi sahaya gelmedi. Victor Nelsson'un ailesinin tribünde olduğu öğrenildi. Tecrübeli savunma oyuncusu, kutlamaların ardından taraftarlara ateş püskürdü. Şampiyonluk kutlamaları sırasında ailesine saldırı olduğunu iddia eden Victor Nelsson sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Gözler Sanchez'e çevirildi

Galatasaray'da Victor Nelsson’un ayrılık ihtimali, gözleri uzun süredir satılması gündemde olan Davinson Sanchez’e çevirdi. Adı Bayern ve Napoli gibi devlerle anılan Kolombiyalı stoperle Galatasaray Yönetimi arasında bir görüşme gerçekleşecek. Teknik patron Okan Buruk, Sanchez’in en azından bir sezon daha takımda kalmasını istiyor.

(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum