Kubilay Kanatsızkuş: Guen, Beni Giroud'ya benzetiyor

Bursaspor'un genç futbolcusu Kubilay Kanatsızkuş, Bursaspor’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Kubilay Kanatsızkuş: Guen, Beni Giroud'ya benzetiyor
31 Temmuz 2017 - 12:08

Geçtiğimiz sezon kötü bir çizelge ile Süper Lig’i bitiren Bursaspor’da genç oyuncu Kubilay Kanatsızkuş açıklamalarda bulundu.

Paul Le Guen’den övgüyle bahseden genç forvet Bursaspor ve geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Kubilay Kanatsızkuş’un açıklamaları;

"Bu sezon hedefim ilk 11'de daha fazla sahaya çıkmak. Hocalarım da arkamda duruyor. Gelişmem lazım, gelişime de açık bir oyuncuyum. Türkiye'de Eren Derdiyok ve Fernandao oyun tarzıma benziyor. Avrupa'da da Olivier Giroud'nun oyun tarzını beğeniyorum. Paul Le Guen beni Giroud'ya benzetiyor"

“ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM”

"Hocamız çok önemli bir isim. Fransa'daki başarıları ortada. Bize de farklı bir hava kattı, takımımız çok iyi durumda. Çok çalışıyoruz, iyi yoldayız ve bu sezon iyi işler yapacağımıza inanıyorum.

Hocamız bana daha agresif olmam gerektiğini söylüyor. Ben de antrenmanlarda bu uyarıları aklıma getiriyorum. Daha etkili olmam gerekiyor diye kendimi sürekli uyarıyorum. Zamanla çok daha iyi olacağım. Hocamızla da her zaman iletişim halindeyiz”


“FARKLI BİR TECRÜBE”

"Benim için çok farklı bir tecrübeydi. Kulübümüz için çok zor geçen bir sezondu, özellikle de ikinci yarı. Herkes yaşananlardan sonra şapkasını önüne koymuş ve düşünmüştür. Kendisine gerekli dersleri çıkarmıştır. Umarım bir daha öyle bir sezon yaşamayız"

“HEDEFİM AVRUPA”

"Artık genç oyuncular Avrupa'ya daha fazla gitmeye başladı. İnşallah devamı da gelir. Bizim de önümüz açılıyor. Benim de Avrupa hedefim var” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum