Mahmut Uslu'dan olay açıklamalar

Mahmut Uslu olay derbinin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Mahmut Uslu'dan olay açıklamalar
23 Eylül 2017 - 22:24 - Güncelleme: 23 Eylül 2017 - 22:36

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Beşiktaş derbisinin ardından bomba açıklamalarda bulundu. Fikret Orman ve siyah beyazlılara göndermede bulunan Uslu, Ali Palabıyık'ın manevi baskı altında bırakıldığını ve bu sebeple hatalı kararlar verdiğini söyledi. 

Fenerbahçe 2-1 galip geldiği derbi sonrası Mahmut Uslu'nun maç sonu açıklamaları şöyle: 

"FİKRET ORMAN HAKEMLERİ ETKİ ALTINA ALIYOR"

"Sayın Fikret Orman hep konuşuyor, hakemleri etki altına alıyor. Hakemler baskıdan dolayı yanlış yapıyor. Belki zamanında biz de yaptık. Ama son 3 senedir bazı arkadaşlar çok yanlış yapıyor. Beşiktaş'ta minimum 2 kişi daha kırmızı kart görmeliydi. Ama vermediler"

"HAVAYA GİRMİŞLERDİ"

"Fenerbahçe bugün Türkiye'nin en önemli takımı olduğunu gösterdi. Havaya girerek gelmişlerdi bugün. Kazandık ama mutlu değiliz. Hakem Ali Palabıyık Beşiktaş'tan 2 futbolcuya daha kırmızı kart göstermeliydi"

"AĞLAMANIN LÜZUMU YOK"

Mahmut Uslu, Beşiktaş'ta Negredo'nun sayılmayan golüyle ilgili olarak, "Mart ayına gelmeden ağlamanın lüzumu yok. Negredo'nun pozisyonu 1.5 değil, 4.5 metre ofsayt."

"CANER'E TEPKİDE TARAFTAR HAKLI"

"Caner Erkin'in özel hayatını biliyorsunuz. Herkes biliyor. Biz Caner'e çok sahip çıktık ama biliyorsunuz işte özel hayatını. Caner Erkin tepkileri hak etti"

"ŞENOL GÜNEŞ KÜFÜR EDİYOR"

"Orman konuşma yapmaya başladı günler öncesinden. Gördüğünü çalmadı bugün hakem. Hakemden dolayı mutlu değiliz bugün. Şenol Güneş hakeme o...sii... diyor. Yakışmıyor mu"

YORUMLAR

  • 0 Yorum