Medipol Başakşehir Wolfsberg karşısında

UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir 3. Hafta maçında bugün Avusturya'nın Wolfsberg takımını konuk ediyor.

24 Ekim 2019 - 11:37 - Güncelleme: 24 Ekim 2019 - 12:08

UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir 3. Hafta maçında bugün Avusturya'nın Wolfsberg takımını konuk ediyor.

24 Ekim Perşembe günü Başakşehir Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:55.

beIN Sports 78. Kanal'dan naklen yayınlanacak olan mücadeleyi Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nda İrfan Peljto yönetecek.

Başakşehir'de Danijel Alexic'in sakatlığı bulunuyor.

J Grubu'nda oynanan karşılaşmalarda Medipol Başakşehir Roma'ya deplasmanda 4-0 yenilmiş, Mönchengladbach'la kendi sahasında 1-1 berabere kalmıştı.

İlk maçında Mönchengladbach'ı deplasmanda 4-0 mağlup eden Wolfsberg ise ikinci maçında Roma ile 1-1 berabere kalmıştı.

Başakşehir'in 23. Avrupa Kupası sınavı

Medipol Başakşehir, Wolfsberg mücadelesiyle Avrupa Kupaları'ndaki 23. maçına çıkacak. Turuncu Lacivertliler, geride kalan 22 karşılaşmada 3 galibiyet, 8 beraberlik ve 11 mağlubiyet yaşadı.

Medipol Başakşehir'in UEFA'ya bildirdiği oyuncu listesinde şu isimler bulunuyor:

Kaleciler: Mert Günok, Volkan Babacan, Ahmet Kıvanç

Savunma: Gael Clichy, Alexandru Epureano, Carlos Ponck, Martin Skrtel, Junior Caiçara, Mert Çelik, Uğur Uçar, Aziz Behich

Orta saha: Mahmut Tekdemir, İrfan Can Kahveci, Mehmet Topal, Azubuike Okechukwu, Berkay Özcan, Arda Turan, Danijel Aleksic

Forvet: Enzo Crivelli, Robinho, Edin Visca, Eljero Elia, Fredrif Gulbrandsen, Demba Ba, Muzaffer Kahriman

Ligde 3. Hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

A Grubu

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg)

B Grubu

22.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka)

22.00 Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre)

C Grubu

22.00 Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre)

22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya)

D Grubu

22.00 PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya)

22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç)

E Grubu

22.00 Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya)

22.00 Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya)

F grubu

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Standard Liege (Belçika)

22.00 Arsenal (İngiltere) - Vitoria (Portekiz)

G Grubu

19.55 Porto (Portekiz) - Rangers (İskoçya)

19.55 Young Boys (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda)

H Grubu

19.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Espanyol (İspanya)

19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ferencvaros (Macaristan)

I Grubu

19.55 Gent (Belçika) - Wolfsburg (Almanya)

19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Olexandriya (Ukrayna)

J Grubu

19.55 Roma (İtalya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya)

19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Wolfsberger (Avusturya)

K Grubu

19.55 Slovan Bratislava (Slovakya) - Wolverhampton (İngiltere)

19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Braga (Portekiz)

L Grubu

19.55 Partizan (Sırbistan) - Manchester United (İngiltere)

19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Astana (Kazakistan)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonspor transferi resmen açıkladı
Trabzonspor transferi resmen açıkladı
Futbolun Road Runner'ı: Davies
Futbolun Road Runner'ı: Davies