Mehmet Aurelio: ''Kupayı kazanacağız''

Fenerbahçe'de A takım teknik ekibinde göreve başlayan Mehmet Aurelio, eve döndüğü için mutlu olduğunu söylerken, hedeflerini de anlattı.

Mehmet Aurelio: ''Kupayı kazanacağız''
29 Mayıs 2020 - 11:38

Fenerbahçe'de teknik kadroya dahil edilen Mehmet Aurelio, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'ye dönüşünü 'Eve dönüş' olarak değerlendiren Mehmet Aurelio, en büyük hedeflerinden birinin bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'ye dönüşünü değerlendiren Aurelio, 'Gerçekten benim için çok önemi bir gelişmeydi. 2003 senesinde Fenerbahçe’ye geldim ve burada 5 sezon geçirdim. Burada çok mutluydum. Fenerbahçe benim bugüne kadar en mutlu olduğum benim için en önemli kulüp. Hala kalbimde yaşadığım mutlulukları, şampiyonlukları ve güzel anları her zaman sakladım. Şimdi buraya geri dönmek nasip oldu. Benim için büyük mutluluk. Çok çalışıp eski mutluluklara tekrar kavuşmak istiyoruz' ifadelerini kullandı.

'İnşallah Türkiye Kupası'nda şampiyonluk yaşayacağız'

Trabzonspor ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşı ve kupa hedefleriyle ilgili de konuşan Aurelio, 'Durum çok iyi. Uzun zamandır evden antrenman yapıyorlar. Kampta da çok çalışıyorlar. 12 Haziran’da lig tekrar başlayacak ve onlar daha yüksek tempoda oynayacak. Trabzonspor’la Türkiye Kupası yarı finalinde oynayacağımız çok önemli bir maç var. İnşallah Türkiye Kupası’nda şampiyonluk yaşayacağız' dedi.

Genç futbolculara önem vermeye çalıştığını belirten tecrübeli isim 'Güzel zamanlar yaşadık. O zamanlar geride kaldı ve şimdi başka bir görevdeyim. Şimdi daha farklı bir şekilde yardım etme imkanı elde ettim. Diğer oyunculara, özellikle genç oyunculara yardım etmeye çalışıyorum' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum