Mostafa Mohamed'den Fenerbahçe itirafı!

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed, transfer süreci ve Fenerbahçe itiraflarında bulundu.

Mostafa Mohamed'den Fenerbahçe itirafı!
07 Nisan 2021 - 12:55
Devre arası transfer döneminde Galatasaray'ın satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed, transfer süreci ve Fenerbahçe hakkında konuştu.

Mısır'da DMC'ye açıklamalarda bulunan Mostafa Mohamed, Galatasaray'dan önce Fenerbahçe'nin kendisine teklif yaptığını, teklifi kabul etmesine rağmen transferin gerçekleşmediği söyledi.

''Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettim ama...''

Mohamed, ''Fenerbahçe bana sezon ortasında teklif yaptı. O dönem ben bu teklifi kabul ettim ama Zamalek, Afrika Şampiyonlar Ligi'ni kazanma mücadelesi verdiklerini söyleyip beni göndermedi. Ben de kararlarına saygı duydum. Zaten şampiyonluğu da kaybettik ve sonra yönetim değişti.'' sözlerini kullandı.

Galatasaray'a transfer sürecini de değerlendiren Mohamed, ''Galatasaray'dan teklif aldığımda ise yeni yönetimden daha profesyonelce davranmalarını istedim. Gelen bu teklifin en iyi teklif olduğunu söyledim. Galatasaray'dan teklif gelince ayrılmak istedim, hiç düşünmeden bu teklifi kabul ettim. Mısır'da oynarken değerim daha çok artmayacaktı. Bir Avrupa ülkesinde daha çok dikkat çekecektim ve bu yüzden Galatasaray'ı tercih ettim.'' şeklinde konuştu.

Falcao tereddütü

Radamel Falcao nedeniyle Galatasaray'a gelme konusunda tereddütler yaşadığını itiraf eden Mostafa Mohamed, ''Falcao nedeniyle Galatasaray'da forma şansı bulamayacağımı düşündüm. Bu yüzden ilk başta gitmek istemedim. Daha sonra ise Falcao ile anlaşabileceğimi düşündüm ve böyle oldu, şu an çok iyi anlaşıyoruz.'' dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum