Okan Buruk, MANU sonrası açıkladı

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a karşı alınan 2-1'lik galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk, MANU sonrası açıkladı
04 Kasım 2020 - 23:43
Okan Buruk, Başakşehir'in Manchester United'ı 2-1 yendiği maçın ardından şu sözleri kullandı;

Oyuncularıma da aynısını söylüyorum. Önce inanmak gerekiyor. Çok iyi oyuncularımız var. Çok karakterli oyunculara sahibiz, aynı zamanda çok iyi genç oyunculara sahibiz. Bunun karışımı bugün gayet iyi ortaya çıktı. Hepsi bugün en büyük övgüleri hak ediyor.

Oyunun tamamı da istediğimiz şekilde geçti. Bu galibiyeti alıp galibiyeti İzmir'e armağan etmek istiyoruz demiştik. Ülkece çok kötü bir durum yaşadık. O yüzden oradaki ailelere bu galibiyeti armağan etmek istiyoruz. Böyle galibiyetler, bu olayların yanında hiçbir şey ancak yapabileceğimiz şey sadece bu.

''Rakiplerimizin hedefi neyse bizim de hedefimiz o''

Geçen maçtan sonra da konuşmuştuk. PSG maçında bir heyecan yaşatmıştık. Bu takımın neler yapabileceğini göstermiştik. Bu maçın yayın saati de çok güzeldi. Şampiyonlar Ligi'nde bu saatte sadece 2 maç vardı. Tüm dünyada bu maç seyredildi. Oyun olarak iyi şeyler yapmıştık PSG maçında ama skora yansıtamadık. Bu maçta skora da yansıttık. Rakiplerimizi yakalayacak konuma geldik. Rakiplerimizin hedefi neyse bizim de hedefimiz o. Bunun için savaşacağız. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum