Ömer Ali Şahiner'den 3 yıllık imza

İmza töreninin ardından Ömer Ali Şahiner, eşi Ecem Şevval Şahiner, kızları Zeynep Mira Şahiner ve asbaşkan Osman Koçak, 2022 numaralı forma ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ömer Ali Şahiner'den 3 yıllık imza
21 Aralık 2018 - 19:03 - Güncelleme: 21 Aralık 2018 - 19:08

Atiker Konyaspor; milli futbolcusu Ömer Ali Şahiner'in sözleşmesini 3 yıl daha uzattı. Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde Atiker Konyaspor Asbaşkanı Osman Koçak ile Ömer Ali Şahiner katıldı.

Törende bir konuşma yapan asbaşkan Osman Koçak “Yönetim Kurulumuz sözleşmeleri bu sezon sonunda bitecek olan futbolcularımızla görüşmelerine devam ediyor. Bu kapsamda kaptanlarımızdan Ömer Ali Şahiner ile bugün 3 yıllık sözleşme yeniliyoruz. Ömer Ali, Konyaspor'un idol isimlerinden biridir ve tarihe altın harflerle geçecek bir futbolcumuzdur. 2022’de bilindiği üzere 100. Yaş günümüzü kutlayacağız. Hedeflerimize, kendisinin de içinde bulunduğu bir kadro yapılanmasıyla yürüyor olmaktan son derece mutluyuz. Her iki taraf için de hayırlı olsun” yorumunda bulundu.

Ömer Ali Şahiner ise “Öncelikle çok mutluyum. İlk gün imza attığımdaki gibi heyecanlıyım. Son derece mutluluk ve gurur verici bir durum.  Şu an geldiğim noktada hem takımın kaptanlarından hem de artık tecrübeli abilerden biriyim bu konuda da son derece mutluyum. Biraz eskiye dönecek olursak kulübe geldiğim ilk günden bu yana taraftarlarımızla birlikte iyi-kötü günlerimiz oldu ama her zaman bana ve takıma destek verdiler.  Bu anlamda küçüğünden büyüğüne herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Burada olduğum sürece birlik ve beraberlik içinde çok önemli başarılara imza attık. Bundan sonrası için de nice zaferlerle dolu sezonlar diliyorum. Hem benim için hem Konyaspor’umuz için hayırlı uğurlu olur inşallah. Tabi burada kâğıtta resmiyette bir sözleşme vardı. Gönüller kalpler her zaman burada Konyaspor’la birlikte. Biz de bu sevginin bu ailenin içinde kendimize bir yer bulduysak ve buna devam ediyorsak ne mutlu bize. Ben ailemle birlikte son derece mutluyum. Gelen giden, konuşulan teklifler her zaman oldu bunlar vardı. Bazılarının belki en büyük hayalidir ama ben en büyük hayalimi burada Konyaspor arması altında kaptan olarak sahaya çıktığım gün yaşadım. Avrupa Ligi’nde sahaya çıktığımda yaşadım, kupalar kaldırdığımda yaşadım. İnşallah bu zaferlere niceleri eklenir çok daha başarılı, çok daha güzelini yine hep birlikte yaşarız.

Sayın Başkanımız Hilmi Kulluk’un, ikinci başkanımız Selçuk Aksoy’un, diğer yöneticilerimizin ve bizim tarafımızdan hem kendi menajerimin hem ailemin genel olarak baktığımızda herkesin ortak noktası Konyaspor’du. Benim buradaki mutluluğumdu. Bu anlam üzerine her şeyi döktük konuştuk her şeyi sonuca bağladık. Çok sıkıntılı bir süreç olmadı zor bir durum olmadı. Biraz önce söylediğim gibi hepimizin ortak paydası Konyaspor olunca herkes fedakârlık yaparak güzel bir anlaşmayı devam ettirdik. Herkese çok teşekkür ediyorum hem ilgilerinden hem desteklerinden dolayı bu saatten sonra benim yapacağım bundan önce olduğu gibi kulübüm için, Konyaspor için elimden gelenin her zaman fazlasını yapmak olacaktır” ifadelerini kullandı.

İmza töreninin ardından Ömer Ali Şahiner, eşi Ecem Şevval Şahiner, kızları Zeynep Mira Şahiner ve asbaşkan Osman Koçak, 2022 numaralı forma ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum