Şenol Güneş yönetime bildirdi! İstediği transfer...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş savunmaya 1 transfer daha yapmaları gerektiğini vurguladı. “Amartey çok yönlü bir oyuncu. Saiss’i aratmayacaktır” diyen tecrübeli teknik adam 3 kulvarda yarışacaklarını ve hepsinde başarılı olmak istediklerini belirtirken stoper takviyesi yapmalarının şart olduğunun altını çizdi.

Şenol Güneş yönetime bildirdi! İstediği transfer...
27 Ağustos 2023 - 08:38
Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş Transfer dönemi kapanmadan takıma bir takviye daha yapılmasını bekliyor. Stopere Daniel Amartey’i transfer eden Kartal’da, deneyimli teknik adam Ganalı oyuncunun performansından çok memnun olduğunu ifade etti.

Yoğun bir takvim var

Güneş, Amartey’in asıl bölgesi olan stoper dışında sağ bek ve ön libero olarak görev yapabildiğinin altını çizerken “Amartey çok yönlü bir oyuncu. Saiss’i aratmayacaktır. Ancak bir stoper daha almamız gerek. Çünkü Konfederasyon Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Lig’de yoğun bir maç trafiği bizi bekliyor. 3 kulvarda da iddialı olabilmemiz için takviye yapmamız şart” diye konuştu.

Hepsinden faydalanacağız

Beşiktaş Teknik Direktörü diğer yeni oyuncularla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede ise Rebic, Rashica, Chamberlain, Onana ve Bakhtiyor’un antrenmanlarda olağanüstü çalıştıklarına dikkat çekerken bu oyunculardan da dönüşümlü olarak yararlanacağını ifade etti. Güneş “Takımın genel durumu ve çalışmalar çok iyi durumda. D.Kiev ile oynanacak rövanş maçında kadroda önemli değişiklikler yapmayacağım. Perşembe taraftarımızın yüzünü güldürecek skorla sahadan ayrılmak istiyoruz” dedi.(Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum