Sergen Yalçın ilk idmanına çıktı

Fenerbahçe maçını tribünden takip eden Sergen Yalçın, oyun anlamında bazı değişikliklere gideceklerini belirtti.

Sergen Yalçın ilk idmanına çıktı
14 Kasım 2018 - 21:26

Aytemiz Alanyaspor'la anlaşan, Fenerbahçe maçını da tribünden izleyen Sergen Yalçın, bugün ilk kez takımının başından antrenmana çıktı.

Yalçın; antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Aytemiz Alanyaspor'da görev aldığı için mutlu olduğunu belirtti..

Kendisiyle birlikte takımda yeni bir dönemin başladığını belirten Sergen Yalçın, "Futbolcularla birlikte umuyorum ki iyi bir sezon geçireceğiz. Geçen hafta kaybedilen bir maç var. Çok girmek istemiyorum ama bizim dışında bir maçtı. Olabilir, bu tür müsabakalar kazanılabilir veya kaybedebilir. Büyük maçlar her zaman zordur ama bundan sonraki süreç bizimle beraber daha farklı geçecek. Özellikle hem oyun anlamda bazı değişiklikler yapmak gerekecek" dedi. Başarılı olmak ve iyi bir performans sergilemek istediklerini dile getiren Yalçın, "Bunun için çalışmamız lazım. Önümüzde oynayacağımız maça 10 günlük bir süreç var. Oyuncularla çalışma ve birlikte olma imkanı bulacağız. Umarım önümüzdeki haftayla beraber iyi bir başlangıç yaparız” diye konuştu. Spor Toto Süper Lig'in 13'üncü haftasında oynanacak Kayserispor maçıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Yalçın şunları söyledi: "Kolay maç diye bir şey bu ligde yok. Bu ligde oynanacak bütün müsabakalar zor. Herkes çok mücadele ediyor ve maçlara iyi hazırlanıyor ama içerde oynamamız bizim için bir avantaj. Oyuncularla beraber iyi hazırlanıp, iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Şuanda hedef koymak için çok erken. Pozisyonumuz belli ligde. Biraz ligin alt tarafındayız ama ciddi bir puan farkı yok yani bunu iyi skor ve iyi bir mücadelelerle telafi edebiliriz. Biraz oynayalım ve maç kazanalım hedefi ondan sonra koyarız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum