Soldado kariyerinin gol rekorunu kırmak istiyor

Fenerbahçe'ye transfer edilen Roberto Soldado, Kadıköy'de geçirdiği 2 haftayı ve Fenerbahçe'deki hedeflerini dile getirdi. İspanyol yıldız, Fenerbahçe forması ile ligde 15 golü geçmeyi hedefliyor.

Soldado kariyerinin gol rekorunu kırmak istiyor
01 Eylül 2017 - 22:40

Fenerbahçe'ye transfer edilen Roberto Soldado, Kadıköy'de geçirdiği 2 haftayı ve Fenerbahçe'deki hedeflerini dile getirdi. İspanyol yıldız, Fenerbahçe forması ile ligde 15 golü geçmeyi hedefliyor. Fenerbahçe TV'de Roberto Soldado, kariyer hedefleri ve Fenerbahçe'deki 15 günlük deneyimi hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Yeni transferler takıma katkı sağlar

Tüm hedefimiz kupalar için mücadele etmek olacak. Tek düşüncemiz bu. Biz büyük bir kulübüz ve iyi bir kadromuz var. Aramıza yeni oyuncular katılırsa bu seviyemizi daha da yukarıya çıkaracaktır. Zaten iyi bir seviyemiz var ama bize katkı sağlayacak oyuncular olacaktır. Şampiyonluğa ulaşabilmek için çok çalışmamız ve yüzde yüz bir performansla katkı vermesi gerekiyor.


15 golün üzerine çıkarsam ne mutlu

Valencia’daki rakamlara ulaşmak isterim. Olabilecek en fazla sayıda gol atmak istiyorum. Bu en büyük dileğim. Burada 2 haftalık bir süreci geride bıraktım. Forvet oyuncuları her zaman gol ve önceki istatistiklerini geçmek, atabildiği kadar gol atmak ister. 15 golün üzerine çıkarsam ne mutlu bana.

Taraftar motive ediyor

Aslında sahaya çıktığınızda motive olmak için her şeyi yapan bir taraftar var. Isınmada tüm oyuncuları teker teker tribüne çağırıyorlar. Bu gördüğüm bir şey değildi. Taraftarların önüne gittiğimde motivasyon oluyorsunuz. Yüzde yüz performansı sağlayan şeylerden biri bu. Taraftarlardan beklentimiz desteklerini sürdürmeleri. Eğer bunu yaparlarsa Soldado’nun en iyi görüntüsünü görecekler ve bu takıma da yansıyacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum