Süper Lig iddaa oranları

Trendyol Süper Lig'de 2. hafta heyecanı sona ererken, yeni hafta öncesi iddaa henüz Süper Lig 3. hafta oranlarını açıklamadı. İşte Süper Lig iddaa oranları ile ilgili rehberimiz ve detaylar...

Süper Lig iddaa oranları
22 Ağustos 2023 - 12:21 - Güncelleme: 22 Ağustos 2023 - 15:12
Trendyol Süper Lig'in 2. sona ererken gözler şimdi yeni haftaya çevrildi. Süper Lig 3. hafta maçlarının iddaa oranları ise henüz belli olmadı. iddaa'nın oranları açıklamasının ardından Trendyol Süper Lig'in 3. hafta oranlarını ve güncellenen oranları iddaa, Nesine, Misli, Bilyoner, Tuttur gibi platformlarda anlık olarak bulabilirsiniz.

İşte iddaa'nın açıkladığı Süper Lig 2. hafta maçlarının oranları ve detaylar;

İstanbulspor - Galatasaray iddaa oranları

iddaa Süper Lig'in 3. haftasında Galatasaray ile İstanbulspor arasındaki maçın oranlarını henüz açıklamadı.

Fenerbahçe - Başakşehir iddaa oranları

Trendyol Süper Lig'in 3. haftasında Fenerbahçe'nin Başakşehir ile oynayacağı maçın da oranları henüz açıklanmadı.

Adana Demirspor - Beşiktaş iddaa oranları

Beşiktaş'ın deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacağı maçın iddaa oranları henüz açıklanmadı.

Trendyol Süper Lig 2. hafta iddaa oranları nasıldı?

iddaa sistem nasıl oynanır

iddaa oynarken, en merak edilen konuların başında da iddaa sistem nasıl oynanır sorusu geliyor. 

"Sistem" kısaca tek kupon içindeki maçlardan karışık şekillerde küçük küçük kuponlar yapmaktır. Bu kuponlar normal kupon bedeli gibi işlem görür. Sistem kuponu yapmaktaki amaç, tahminlerinize yanılma payı bırakarak, yapılan küçük kuponların bazılarıyla kazanma şansınızı artırmaktır. Sistem oynadığınızda, oynadığınız maç sayısı ve seçtiğiniz sistem dahilinde, kuponunuzda birden fazla kolon oluşturulur. Üretilen kolonların içinden doğru tahmin edilmiş olanlar ikramiye kazanır.

Sistem kuponlarında her bir kolonun bedeli 1 TL'dir. 

Örnek: Kuponunuza 5 maç eklediğinizi varsayalım. Bu 5 maçı 4'lü veya 3'lü şekilde dizmek istediğinizde (MBS değerine göre değişebileceğini unutmayın), SİSTEM bölümünden; doğru tahmin sayınıza göre kombinasyon sayısını belirlemelisiniz. 4 doğru tahmin olursa kazanmak için Sistem 4, 3 doğru tahmin olursa kazanmak için Sistem 3 işaretlenmelidir. Bu durumda 15 farklı kolon oluşur (10 tane 3’lü maç kuponu, 5 tane 4’lü maç kuponu) ve 10 tane 3'lü ve 5 tane 4'lü maçlardan oluşan kuponların miktarları toplamı, kupon bedelini oluşturur: 10+5=15 TL etmiş olur. 

Sadece 3 karşılaşma doğru tahmin edilse dahi kazanç sağlanır. 
Kupon Bedeli (15 TL) = Üretilen Kolon Sayısı (15) x Kolon Bedeli (1 TL)'dir. 
15 kolonlu bir SİSTEM kuponu için toplam kupon bedeli, 15 TL olur.

Kupondan elde edilen kazanç

Sistem kuponlarında kazanç hesaplaması, kazanan (doğru tahmin edilen) kombinasyonların kazançlarının toplanmasıyla yapılır. Şayet misli seçilerek kazanç artırılmak istenmiş ise kombinasyonlar toplamıyla ortaya çıkan kazanç, seçilen misli ile çarpılır.

ÖRNEĞİN: Minimum Bahis Sayısı 2 olan (MBS2) ; A (1,50) , B (2,00) ve C (2,50) maçlarından oluşan 3 maçlık bir kupon için sistem 2 seçili olduğunu varsayalım.

Bu 3 müsabaka da doğru tahminle sonuçlanırsa, ikişer maçtan oluşan 3 kolondan da kazanç elde edilecektir.

A * B ( 1,50 * 2,00 ) = 3 TL
A * C (1,50 * 2,50) = 3,75 TL
B * C (2,00 * 2,50) = 5 TL


Oluşan kolonların kazançları toplamı 11,75 TL'dir. Bu da kupondan elde edilecek kazançtır. Misli 2 seçilmiş olsaydı kazanç da misli ile çarpılarak 23,50 TL oluşacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum