Terim'den, Buruk'a telefon!

Galatasaray'ın efsane ismi Fatih Terim'in, Galatasaray'ın şampiyonluk maçı öncesinde teknik direktörü Okan Buruk'u aradığı belirtildi.

Terim'den, Buruk'a telefon!
24 Mayıs 2024 - 11:32
Galatasaray, sahasında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi konuk etti. Karşılaşmadan en az 1 puan alması halinde şampiyonluğunu ilan edecek olan sarı-kırmızılılar, rakibine 1-0 mağlup oldu. Bunun üzerine büyük bir yıkım yaşayan Galatasaray'da efsane isim Fatih Terim'den olay yaratan bir hareket geldi.

Pazar günü aynı saatte başlayacak iki takımın mücadeleleri heyecanla beklenirken Galatasaray'ın efsane ismi Fatih Terim'den flaş bir hamle geldi. Galatasaray Sportif A.Ş Yöneticisi İbrahim Hatipoğlu, katıldığı bir programda dikkat çeken ifadeler kullandı.

Terim'den, Buruk'a telefon

Sportcell'e konuşan Hatipoğlu, Fenerbahçe derbisinden sonra Fatih Terim'in Okan Buruk'u aradığını belirtti. İbrahim Hatipoğlu'nun açıklamaları şöyle: "Okan hoca ile Fatih hocanın çok benzer hikayeleri var. İkisi de önce oyuncu olarak Galatasaray'a uzun yıllar hizmet etti. Fatih hoca, unutulmaz başarılar kazandı. Okan Buruk da şimdi aynı yolda ilerliyor."

"İkisinin de ortak özelliği gerçekten Galatasaraylılar. Gönülden Galatasaraylı oldukları için de tıpkı bizler gibi takımın başarısıyla mutlu oluyor, övünüyorlar."

"Okan Hocamızı aradı"

"Fatih Terim hocamız Fenerbahçe maçı sonrası Okan hocamızı arayarak destek oldu. Hepimize de öğütler verdi."

"Bizlere öğütler verdi"

"Futbol ve hayatla ilgili çok büyük bir tecrübeye sahip. Tek söylediği şey, oyuncuların ve Okan hocanın yanında olun. Onların en çok ihtiyaç duyduğu anlarda yanlarında olun diye öğütler verdi herkese."

YORUMLAR

  • 0 Yorum