TFF'den 19:05 açıklaması

Federasyon'dan 19.05 ile ilgili yapılan açıklamada, "35 maddeden oluşan bu açıklama sadece Galatasaray ile ilgili değildir, herhangi bir kasıt aranmamalıdır." ifadesi kullanıldı.

-----------------------------
TFF'den 19:05 açıklaması
06 Eylül 2019 - 20:50

Türkiye Futbol Federasyonu, dün Fatih Terim'in ceza kararının da içinde bulunduğu PFDK haberinin saat 19:05'te kasten duyurulduğu iddiaları üzerine bir açıklama yayınladı.

TFF'den yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 05.09.2019 tarihli ve 8 sayılı toplantısında alınan kararların kamuoyuna duyurulma saati ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmaktadır.

Yapılan teknik inceleme ve araştırmaya göre; söz konusu Kurul kararları Medya İletişim Departmanı'na saat 18.58'de mail olarak iletilmiş, 18.59'da internet sitemiz www.tff.org'da yayınlanmıştır. Duyurunun web sitesinde yayınlandığı bilgisinin sosyal medya ekibine bildirilmesi sonrasında, web sitemizde yayınlanan haberin linki işlemlerin ardından sosyal medya hesabımıza da yüklenerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.

'PFDK Kararları' başlığı ile kamuoyuna duyurulan açıklama, kesinlikle ve kesinlikle sadece Galatasaray Kulübü ve Sayın Fatih Terim ile ilgili olmayıp 35 maddeden oluşan ve 35 kulübü kapsayan kararları içermektedir.

Normal akışı içerisinde gerçekleşen bu süreçle ilgili herhangi bir kasıt aranmamalıdır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.  "

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum