Trabzonspor'da çifte kupa planı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir futbolcularını çifte zafere "Hak ettiğimiz yerdeyiz ancak hak ettiğimiz kupaları henüz almadık ve almalıyız" sözleriyle hazırlıyor.

Trabzonspor'da çifte kupa planı
03 Haziran 2020 - 09:01

Süper Lig lideri ve Ziraat Türkiye Kupası yarı finalisti Trabzonspor iki cephede birden mutlu sona ulaşmak istiyor. Teknik direktör Hüseyin Çimşir de oyuncularını fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da zorlu sınavlara hazırlamak için hemen her gün motivasyon konuşmaları yapıyor. Çimşir'in üzerinde durduğu en önemli nokta ise özellikle ligin kalan haftalarının çok daha zorlu geçeceği.

'Hepinizin hırsından memnunum'

Bordo-mavili teknik adam oyuncularına yaptığı konuşmalarda, "Şu an hak ettiğimiz yerdeyiz ancak hak ettiğimiz kupaları henüz almadık, almalıyız ve alacağız. Bu şehir, bu kulüp ve siz bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. Bunun kolay olmayacağını bilerek yapacağımız mücadele bizi başarıya götürecektir. Ben hepinizin arzusu ve hırsından fazlasıyla memnunum. Çok daha iyi olabilir miyiz? Evet olacağız" ifadelerini kullanıyor.

Bordo-mavili kulüpte daha önce 5 kez yapılan Koronavirüs testlerine bugün bir yenisi eklenecek. Yapılan tüm test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından yarın çıkacak olan testin sonuçlarının da negatif sonuçlanması durumunda moral ve motivasyonun daha da artması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum