Vedat Muriqi'ye garanti çıkmadı! Tekrar F.Bahçe...

Geçtiğimiz günlerde Süper Lig'e dönmeye sıcak baktığını belirten Vedat Muriqi için Fenerbahçe'nin bir kez daha harekete geçeceği belirtiliyor.

Vedat Muriqi'ye garanti çıkmadı! Tekrar F.Bahçe...
20 Mart 2022 - 13:18
Fenerbahçe ’den, iki sezon önce İtalya Ligi ekibi Lazio'ya satılan Vedat Muriqi, Serie A'da bir türlü istediği ortamı bulamamıştı. Bu sezonun devre arasında İspanyol temsilcisi Mallorca'ya kiralanan Vedat, önceki gün Lig Radyo'da Ömer Necati Albayrak'a çok özel açıklamalarda bulunmuş ve "Türkiye’nin büyük kulüplerinin hepsinden teklif aldım. Menajerlerim aracılığıyla görüşmelerimiz de oldu. Fakat en iyi teklifi Mallorca verdi. Ancak bir gün mutlaka Türkiye'ye döneceğim" ifadelerini kullanmıştı. 

Vedat gittiğinden beri forvet hattında sorun yaşayan Sarı-Lacivertliler'in, 27 yaşındaki oyuncu için tekrar harekete geçmeye hazırlandığı öğrenildi.

Lazio'nun Muriqi kararı

Mallorca'nın ligde küme düşmeme mücadelesi vermesi, Lazio'nun gelecek sezon da Muriç'e direkt oynama garantisi vermemesi, Kanarya'nın kiralama teklifiyle eski oyuncusunu önümüzdeki dönem için transfer etmesi adına umut ışığı oldu. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum