Yılbaşı gecesi yaşananlar...

Galatasaray'ın Norveçli sağ beki Omar Elabdellaoui'nin yılbaşı gecesi hastaneye kaldırılması şok etkisi yarattı.

Yılbaşı gecesi yaşananlar...
02 Ocak 2021 - 11:15 - Güncelleme: 02 Ocak 2021 - 12:58
Galatasaray camiası yeni yıla hastanede girdi… Elinde havai fişek patlayan Omar Elabdellaoui acil olarak gece yarısı hastaneye kaldırılırken gözündeki yaralar nedeniyle görme kaybı yaşıyor. 29 yaşındaki oyuncunun havai fişek atmak istemesinin sebebinin ise çocuklarını eğlendirmek için olduğu ortaya çıktı. İşte Sabah gazetesinin derlediği habere göre 31 Aralık gecesi yaşananlar…

Omar Elabdellaoui, ailesi ile birlikte Büyükçekmece'deki villasında yeni yıl hazırlıkları yaparken biri down sendromlu olan 3 çocuğunu eğlendirmek için de havai fişek gösterisi yapmak istedi. Saat 21.00'de çocukların uykusu gelince gösteriyi erkene alan Norveçli oyuncu, saat 21.30'da havai fişekleri patlatmak istedi.

Yüzünde ve gözünde ciddi yaralanmalar

Bu sırada havai fişeklerden biri elinde patlayınca Omar'ın yüzünde ve gözünde ciddi yaralanma meydana geldi. Parti değil de aile toplantısı şeklinde olan kutlamada az kişi olması nedeniyle büyük de bir panik yaşandı. Ambulansla Bahçelievler'de özel hastaneye götürülen Norveçli oyuncuya durumu ciddi gözüktüğü için burada operasyon yapılmadı ve Galatasaray'ın sponsor hastanesi Liv Hospital'a sevk edildi. İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim ve takım kaptanı Arda Turan da gece yarısı hastaneye koşarak Omar'ın durumunu yakından takip etti.

Talihsiz olay, dış basında da büyük yer buldu. İngiliz basını üsücü kazayı, "Büyük şok" başlığıyla duyurdu. Olympiakos kaptanlığına kadar yükselen Omar için Yunan ekibi ve medyası da geçmiş olsun mesajları verirken, ülkesi Norveç'te de büyük şaşkınlık yaşandı. (Sabah)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum