Acı haberi Gökhan Zan verdi

Ülkemizdeki deprem felaketi sonrasında enkaz altında kaldığı söylenen ve bir türlü haber alınamayan Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'a benzeyen bir cenaze Adana'da bulundu.

Acı haberi Gökhan Zan verdi
21 Şubat 2023 - 10:53 - Güncelleme: 21 Şubat 2023 - 14:07
Kahramanmaraş merkezli depremlerde Hatay’da yıkılan Rönesans Rezidans enkazında kendisine bugüne kadar ulaşılamayan Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’a benzeyen bir cenazenin Adana’da olduğu belirlenince ağabeyinden DNA örneği alındı. Testin sonucunda cenazenin Savut’a ait olup olmadığı belirlenecek.

Adana'dan haber geldi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde etkilenen Hatay’ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans da yıkıldı. Rezidansın enkazında yapılan arama ve kurtarma çalışmaları sırasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu’nun cansız bedenine ulaşılırken; aynı binada kaldığı bilinen Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’tan ise bugüne kadar haber alınamadı. Aile depremin ardından günlerdir enkaz başında endişeli bekleyişini sürdürürken; bugün önemli bir gelişme yaşandı. Adana’dan bir kişinin aileyi arayarak hastanede Taner Savut’a benzeyen bir kişinin cenazesi olduğunu söyledi. Bunun üzerine Savut’un ağabeyi Ali Savut Adana’ya giderek DNA örneği verdi. Yapılacak testin ardından cenazenin Taner Savut’a ait olup olmadığı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Gökhan Zan paylaştı

Eski milli futbolcu Gökhan Zan, Instagram hesabından depremde enkaz altında kalan Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’un hayatını kaybettiğini açıkladı.Hatayspor da açıkladı

Gökhan Zan'ın ardından Hatayspor da resmi Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayınladı ve Taner Savut'un hayatını kaybettiğini doğruladı.

(Sözcü)

YORUMLAR

  • 0 Yorum