Atsu'nun kurtarıldığı haberi doğru değil!

Hatay'da yaşanan deprem sonrasında enkaz altında kalan Hatayspor futbolcusu Christian Atsu ile Sportif Direktör Taner Savut hala enkaz altında. Atsu'nun kurtarıldığı haberi asılsız çıktı.

Atsu'nun kurtarıldığı haberi doğru değil!
08 Şubat 2023 - 13:24 - Güncelleme: 08 Şubat 2023 - 13:33
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Direktör Taner Savut’tan henüz haber alamadıklarını açıkladı.

Hürriyet'e konuşan Volkan Demirel, "Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar üzüntüler, acılar artıyor." dedi.

Muhabir Süleyman Arat'a konuyla ilgili bilgiler veren Demirel, "Atsu ve Taner Savut’tan henüz haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok zor şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile zor geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün takım, ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan muhabir Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir boyunca 10 kez arka arkaya telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini ifade etti. 

Kulüp Doktoru Kahveci de açıkladı

Hatayspor Kulüp Doktoru Gürbey Kahveci ise Muhammet Duman'a yaptığı açıklamada, "Dörtyol Hastanesi'ne kaldırıldı" diye haber gelince özellikle gidip baktık ama yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu'yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef." ifadelerini kullandı.

(Hürriyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum