Cengiz Başakşehir'de kalacak

Bu sezon Başakşehir’in müthiş çıkışında büyük rol oynayan ve son günlerde adı transfer haberlerinde geçen Cengiz Ünder takımında kalıyor. Asbaşkan Mustafa Saral, yıldız oyuncunun en az bir yıl daha takımda kalacağını açıkladı.

Cengiz Başakşehir'de kalacak
15 Haziran 2017 - 14:46

Medipol Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, adı İngiliz ve Fransız kulüpleri ile anılan Cengiz Ünder'in takımın önemli isimlerinden biri olduğunu söyledi. 

İstanbul temsilcisinin asbaşkanı Saral, “Cengiz geçtiğimiz yıl çok iyi bir performans gösterdi ve kalitesini ortaya koydu. Tabii ki bu performans, Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekti ama Cengiz 1 yıl daha Medipol Başakşehir'de kalacak” şeklinde konuştu. 

“LİLLE İLGİLENMİŞTİ”

Genç yeteneğin Avrupa'nın büyük kulüplerinin izleme ekiplerinin takibinde olduğunu söyleyen Saral, “Cengiz genç ve yetenekli bir oyuncu. A Milli Takım'da da forma giyiyor. Cengiz için iddia edildiği gibi bir kulüple anlaşmış değiliz. Şu ana kadar bize gelen resmi bir teklif de yok. Yalnızca Fransa'nın Lille Kulübü’nün izleme ekibi, sezon içinde bizden bilgi almıştı, o kadar. Manchester United ve Tottenham iddiaları da doğru değil” ifadelerini kullandı. 

“DEVLER LİGİ’NDE LAZIM”

Mustafa Saral, Cengiz'in halen gelişiminin devam ettiğinin altını çizerek, “Hocamız da onun bu gelişimi ile yakından ilgileniyor. Önümüzde Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları bulunuyor. Bu karşılaşmalarda güçlü bir kadro ile sahada olmak istiyoruz. Cengiz'in Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk yılımızda bizimle olması gerekiyor” diyerek sözlerine noktayı koydu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum